Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mekkora a kézipoggyász maximál...

Mekkora a kézipoggyász maximális mérete?

Figyelt kérdés

Júliusban utazunk ketten a wizz airrel és csak kézipoggyászt viszünk amit fel lehet vinni a gépre. Ezzel kapcsolatban merült fel a kérdés mekkora az. Nyilván utána néztem a honlapon a cm paramétereknek de ismerősöm azt mondta ők egy jól megpakolt hátizsákot vittek és nem nézték hogy nagyobb-e a szabvány méretnél. Mennyire ellenőrzik ezt, rizikós ha 2 iskolatáska méretű hátizsákkal megyünk? Ha mégis megnézik és nagyobb a megengedettnél mennyi büntetésre számíthatunk, illetve a büntetés kifizetés ellenében felvihetjük a csomagot?

(bocsánat a sok kérdésért, nem repültem még ezelőtt)


A válaszokat előre is köszönöm



2022. jún. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Felviheted, ha nagyobb, csak mondjuk számíts kb. 60 EUR-os pluszdíjra....


Ha nem fér bele a fém keretbe, akkor fizetned kell. Tartsátok be a megadott méreteket.

2022. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szerintem sokkal olcsóbb, ha a jegyetekhez veszel nagyobb kézipoggyász csomagjegyet, és akkor nincs para.
2022. jún. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Néztem és egy átlagos hátizsák 45x30x15. A kézipoggyász 40x30x20.azt az 5 centit ha nem kemény falu táska sima hátizsák akkor bele tudom nyomni a méretbe akár. Az úgy jó lehet nem?
2022. jún. 22. 18:09
 4/5 anonim ***** válasza:

ha nem pakolod feszesre, akár jó is lehet...

De nem értem... Kiadtok egy valag pénzt az utazásra, tényleg az a tizenpár eur számít a csomagjegynél????

2022. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sokat spóroltunk erre az utazásra próbálunk a legolcsóbban kijönni és ez a,, pár euró'' is sokat számít nekünk.
2022. jún. 22. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!