Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lengyelországban mit érdemes...

Lengyelországban mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

Július végén megyünk Lengyelországba pár napja?

Mi az, amit az itthoni ismerősőknek érdemes hozni szuvenírként?



2022. júl. 4. 17:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik részére mentek? Gdańskban borostyánt, Zakopanéban sajtot. Bárhol pedig Krówka karamellát, csokoládékat, vodkát és sört.
2022. júl. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Karamella és vodka. Azok isteniek. Lehet én nem vagyok kifinomult sörös, de a lengyel sörök nekem egyáltalán nem a kedvenceim.
2022. júl. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Zakopane a cél.
2022. júl. 4. 21:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott mindenképpen sajtok, a piacon vehettek mézet, lekvárokat, fa- és bőrárukat (vágódeszkától feszületen át hintalóig bármit, illetve táskát, papucsot) is. Olcsó és jó minőségű cuccok.
2022. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xp ali ***** válasza:
100%
Mézbor (Miód pitny). Céklaleves-por (Borszcz Czerwony, va mi ilyesmi), Kisiel (folyékony zselés gyümölcsös édesség). Ha kint vagy, feltétlenül egyél chłodnik -ot és igyál grzane piwo-t.
2022. júl. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NTBS ***** válasza:
Amit szeretnék. Pl.olyannak piát hozni, aki nem iszik nincs értelme.
2022. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!