Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németországba megoldható...

Németországba megoldható lenne a kiköltözés 6 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Párom szeretne kint dolgozni és én is menni szeretnék, viszont most terhes vagyok és 2 hónap múlva várjuk a babát. Melyik lenne könnyebb? Ha terhesen megyek ki és ott születik a baba vagy ha majd 6 hónapos korába mennénk? Én is szeretnék kint dolgozni, de ha jól tudom ezt csak a baba bölcsis korában lenne lehetséges. Olyan munkát szeretne a párom, ahol elszállásolnának engem is meg a babát, persze fizetnénk érte. Ha van ilyen. Tudnátok segíteni?

#gyerek #terhesség #Németország #költözés #Külföldi munka szállással
2022. júl. 9. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mennyire beszélitek a nyelvet, mert az fontos.

Meg eleve csak úgy érdemes menni, ha már van kilátásban munka (és nem magyar vagy egyéb keleteurópai közvetítön keresztül, mert az mind átverés!)

Én inkább Németországban szülnék, kategóriákkal emberségesebben zajlik mint MO-on.

Itt meg elvileg mehetsz a szülés utáni napon is doglozni, nincs olyan, hoyg X ideig otthon kell maradni vele.

Viszont azt teljesen kizártnak tartom, hogy olyan munkahelyet lehessen találni, ahol az egész családnak biztosítanak szállást. A legjobb esetben kaphat anyagi hozzájárulást a lakbérhez.

2022. júl. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Alapszinten
2022. júl. 9. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!