Kezdőoldal » Utazás » Európa » Voltatok már az Azori-szigetek...

Voltatok már az Azori-szigeteken Erasmussal, vagy csak nyaralni ?

Figyelt kérdés
Tervezek Erasmus program keretében az Azori-szigetekre utazni egyetemre, ezzel kapcsolatban érdekelne minden információ.

2022. aug. 1. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Nyaralni voltam, a hely maga nagyon szép, de tele van kóbor macskával és a helyiek alacsonyak, csúnyák és úgy amblokk azt a belterjes, amorf benyomást keltik. De mindenki nagyon kedves, ha ezeken túl tudod tenni magad.
2022. aug. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A természeti látnivalók gyönyörűek!
2022. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudsz menj. Ennél különlegesebb helyre nem fogsz eljutni Erasmussal.
2022. aug. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni voltam, bármikor visszamennék, tanulni, dolgozni, nyaralni. De ha nagy bulis vagy, akkor lehet, hogy neked nem fog tetszeni, nyugis hely, és viszonylag kicsi. Persze függ melyik sziget..
2022. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi most vasárnap utazunk, és következő vasárnap jövünk haza, mar nagyon varom ☺️ az egyetlen rossz dolog, hogy nincsen közvetlen járat, mi Lufthansaval megyunk, Münchenben szállunk át majd onnan megyünk tovább, visszafelé ugyanez, ráadásul ott 7 órás csatlakozási idő van a Müncheni repülőtéren:( így elég sok az utazási idő, de majd utána beszámolók milyen volt!!😊 mi utazási irodával, csoportos úttal megyunk☺️
2022. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni voltam, de csak a legnagyobb szigeten, Sao Miguelen. Fantasztikusan szép hely, bármikor visszamennék újra, ill. megnézném a többi szigetet is. A tengeri kaják (ha szereted őket) pedig isteniek :)
2022. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!