Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudnátok segíteni légyszíves?

Tudnátok segíteni légyszíves?

Figyelt kérdés
Szóba jött az, hogy kiköltöznénk Norvégiába. Azokhoz lenne a kérdésem akik laktak/laknak kint. Tudtok segíteni? Pl, hogy hol lehet lakást/házat bérelni. Mennyi ott a minimálbér. Nagyon szépen Köszönöm☺️

2022. aug. 3. 23:18
 1/6 anonim válasza:
9%
Ha valóban Norvégiába akarsz költözni, akkor célszerű Norvégiában lakást/házat bérelni. Szívesen.
2022. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
Tudsz norvégul? Van kezdőtőkéd?
2022. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
32%

Legdemokratikusabb ország


WC pucolokent is jól fogsz élni

2022. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát kezdetnek ha külföldön akarsz élni, legyél egy kicsit életrevalóbb.

Kezdetnek pl beírhatod Google-ba, hogy "minimal salary in Norway"

Mert gondolom beszélsz legalább angolul, ha norvégül nem is. Ugye? Anélkül ki se menj, csak papírnehezéknek lennél jó.

2022. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kiutazáshoz ne vegyük meg neked a jegyet?
2022. aug. 4. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem értettem, hogy teljesen tájékozatlan, pénztelen és az adott ország nyelvét egyáltalán nem beszélő emberek egyszerűen csukott szemmel csak ráböknek a térképre, és feltesznek ide egy kérdést, hogy "holnaptól abban az országban akarok élni és segítsetek".

Ráadásul úgy akarnak "kiköltözni", hogy még sohasem jártak ott, és még az alapinformációkat is képtelenek összeszedni az internetről.

Arról meg már nem is beszélve, hogy azt hiszik, hogy csak úgy beállíthatnak valakikhez a két bőröndjükkel -stabil munkahely, bankszámla stb... nélkül-, hogy most jöttem a Hungryából meg állomásról és jöttem albérlőnek...

2022. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!