Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vir szigetre milyen tömegközle...

Vir szigetre milyen tömegközlekedéssel juthatok el?

Figyelt kérdés

Üdv,

Tervezek szeptemberben Virre menni Horvátországba. Sajnos autó hiányában nem tudok oda eljutni, nem voltam még horvátban, nincs tapasztalatom a tömegközlekedéssel. Vonattal Zágrábig még el tudnék jutni, de onnan nem tudom merre tovább és mivel. Van valakinek tapasztalata az oda-visszajutással?

Köszönöm.


2022. aug. 12. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Google Mapsről se hallottál még?
2022. aug. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha jót akarsz magadnak, akkor bárhová de máshová menjél.

A Virnél putribb hely nem létezik Hr.-ban.

2022. aug. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Normális választ nem fogok kapni??
2022. aug. 12. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
A normális válasz alatt gondolom azt értenéd, hogy a tehetetlen lustaságodat valaki kiszolgálja és megmondja ugyanazt a választ, amit három klikkel a Google Térkép is megsúgna neked? Csak utóbbinál esetleg még tanulnál is valamit arról, hogy hogyan tájékozódhatsz idegen országokban, olyat pedig véletlenül se szeretnénk, ugye?
2022. aug. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ennyi unatkozó tapintatlan gyökeret....
2022. aug. 12. 15:35
 6/15 A kérdező kommentje:
elnézést hogy mertem kérdést feltenni.....
2022. aug. 12. 17:15
 7/15 anonim válasza:
Vir csodás hely! Keress rá, hogy Zágrábból indul - e busz esetleg. Elég népszerű hely, kell, hogy legyen tömegközlekedési opció.
2022. aug. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Csak a flixbust találtam, elég későn ér oda. Nem tudom hogy vannak Horvátországban a busz közlekedések. Gondolom hasonló lehet mint nálunk a volán.
2022. aug. 12. 17:38
 9/15 anonim ***** válasza:
De Budapestről elvisz a Flixbus Virre, akkor miért szállnál át Zágrábban? Ráadásul Budapesten éjszaka 23.30-kor kell felszállnod, és másnap 12 előtt ott van, ez elég nagy deal szerintem.
2022. aug. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy csak ennyi lehetőség van. Egy járatot találtam Zágrábba a MÉV oldalán az is estére vinne Zágrábba.

Valahogy nincs kedvem 10 órát buszon tölteni.

2022. aug. 12. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!