Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországba utaznátok úgy...

Olaszországba utaznátok úgy most, hogy van oltatlan is a családban/vagy hogy ti vagytok oltatlanok?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen a Covid helyzet ott most, mennyire biztonságos így.

2022. aug. 14. 12:45
A kérdező szavazást indított:
Utaznék
Nem utaznék
10 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Biztonságos, de az aktuális szabályoknak nézz utána, mert ott voltak kb a legszigorúbb feltételek Európában. Egy időben még a tömegközlekedést is csak teljes oltási sorral lehetett igénybe venni.

Amúgy aki 2022 nyár végén oltatlan, az nyilván nem tart a vírustól, úgyhogy nem értem a kérdést.

2022. aug. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Most még nincsenek az oltatlanok korlátozva szóval igen de ősztől jönnek a lezárások mert ott soha nem volt igazából jó a helyzet csak muszáj a turista szezont betolni mert emberek milliói mennének tönkre anyagilag.
2022. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Én nem utaznék oda semmiképp, mert nem szeretem a kultúrájukat és az időjárásukat.


Egyébként pedig háromszorosan, négyszeresen oltott munkatársaim közül nem egy van otthon, mert covidos.

2022. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%

3.

= barom!

2022. aug. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy hete jöttem haza egy olasz körútról.

Minden zárt helyen és közlekedési eszközön kötelező a maszk.

Más korlátozás nincsen jelenleg a turistákra.

2022. aug. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
27%

MOndjuk oltatlanként nem utaznék, hanem egy rendes alapfokú biológia könyvet tanulmányoznék. Aztán amikor megértettem, elmennék beoltatni magamat.

Csak utána gondolkodnék azon, hogy bármilyen külföldi országba elinduljak.

2022. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 NTBS ***** válasza:
100%
Ha lehetséges mennék.
2022. aug. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%

Nemrég jöttünk haza 1 hetes tengerparti nyaralásunkból.2 felnött és 2 kisgyerek.Egyikünk sem vette fel a kisérleti génterápiát(ne keverjük a védöoltásokkal).Minden rendben volt.Maszk az tömegközlekedéskor kötelezö,de mi nem tömegközlekedtünk,illetve elvileg kórházakban betegként és látogatókként is csak génkezeltként tartózkodhatsz.


Annyi érdekes még,hogy maszkot jóval többen hordanak önkéntesen,mint idehaza.Nem egy retardált maszkos idiótát láttunk 40 fokban a szabadban.

2022. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

8.

...és még ti szaporodtok.

2022. aug. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Igen szaporodunk és fogunk is szaporodni,veletek ellentétben.
2022. aug. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!