Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utazási iroda szervez...

Melyik utazási iroda szervez buszos utat Horvátországba vagy Olaszországba?

Figyelt kérdés

Nem városnéző, hanem csak elvisz, szállást biztosít, de nem szervez városnézést, és haza is visz aztán.

Lehetőleg 50-60.000Ft/fő körül. Én sehol sem találok ilyen típusú utat. Budapesti vagyok.


2008. jan. 2. 18:41
 1/4 tade ***** válasza:
100%
Szia! En Olaszorszagban elek, de nem irtad hova szeretnel eljutni. teljesen varos fuggo...marmint az arak...ha egy hetre szeretnel menni utazas+szallas mondjuk tengerparta (Lido di Jesolo) ebben az arkategoriban vagy majusban tudsz elmenni vagy szeptemberben...vannak nagyon olcso diakszallok a varosokban vagy olcso 2 ** szallok, vagy apartmanok....de 1 hetre hotelt 60.000 Ft-ert nem talalsz... en Isztrian voltam hotelban 1 hetre reggeli+vacsi es 110.000 FFt-ot fizettem....sajnos manapsag Olaszorszag-Horvatorszag szinte ugyanaz az arkategoria....es mint mondtam nagyon fugg attol melyik tersegbe mesz nyaralni...varos, tengerpart...Eszak-Olaszorszag vagy Del-Olaszorszag...
2008. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt sok utazási irodát találsz (Utazási iroda doboz). Böngészd végig a honlapjukat, hátha találsz megfelelőt:

[link]

2008. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 blackprincess válasza:
Szia pont ma irtam ki egy ilyen kérdést én is tudom hogy 2008-ban irtad ki de sikerült eljutnod és ha igen kaphatnék több információt?
2011. jún. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A legbővebb választék Olaszországba a Tdm Travelnek van. Ez a specialitásuk.
2012. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!