Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek október végén-nove...

Szerintetek október végén-november elején lesz bármiféle beutazási korlátozás az Egyesült Királyságra vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Tudom-tudom, senki sem jós, viszont érdekelne, hogy szerintetek érdemes-e repülőjegyet, illetve szállást foglalni, vagy úgy is korlátozások lesznek megint, és így csak le kéne mondani mindent. Október végén mennénk pár napra, november elején jönnénk vissza, így addig még simán bevezethetnek bármit megint.

2022. szept. 7. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jókor kérdezed. Hallottad, hogy új miniszterelnökük van?😉 Amúgy kb.tavasz óta lesz@rják a covidot, előbb lazítottak, mint mi, pedig akkor náluk épp tombolt. Ez a jelenlegi helyzet.
2022. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Itt élek

Nem hinném,hogy lenne több lock down

Max azt mondják megint csinálj 2 tesztet mielőtt jössz

Szerintem nyugodtan

Ráadásul már megy az időseknek a negyedik oltás..

2022. szept. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Pillanatnyilag inkább az tűnik nagy kérdésnek, hogy a járat törlések hogyan alakulnak. Úgy tudom, a legtöbb (pláne fapados) társaság rengeteget variál a járat törlésekkel. Viszont sokan pont ezért rugalmas lemondási, átfoglalási lehetőségeket is kínálnak.


Lefoglalni nem nagy rizikó a jegyet, de szállást, egyebeket már óvatosan igazíts hozzájuk, mert bármikor változhat, hogy mikor is megy ténylegesen a géped.


Az aktuális lemondási, módosítási feltételeket mindenképp nézd meg nagyon alaposan szállásnál is, meg repjegynél is.

2022. szept. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!