Kezdőoldal » Utazás » Európa » UK (főként Anglia) vagy...

UK (főként Anglia) vagy Hollandia közül hol laknál szívesebben?

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy UK esetében számolni kell a vízummal, de ha ezt nem vesszük számításba, hol élnétek szívesebben? Közbiztonság, életminőség, szociális háló, emberek(beilleszkedés) stb-re lennék kíváncsi.
2022. szept. 13. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A Holland Kalifátus nekem szimpatikusabb.
2022. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én Angliában, mert az a kedvenc helyem (London), illetve USA vagy Kanada lenne a nagy álom.

(Ha a vízum-, és egyéb problémákat nem vesszük számításba, akkor no. 1. nekem USA)

2022. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Hollandia. UK egy pöcegödör Hollandiához képest.
2022. szept. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 D. Brasco ***** válasza:
0%
Az egész UK úgy ahogy van egy régen lejárt lemez....nem is tudom minek akar még bárki is oda menni,főleg hogy most már csak nem is EU.
2022. szept. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Angol nyelv miatt elsősorban , illetve azért nem csak london létezik, nagyon sok gyönyörű városka van, a természet csodás, és azért a font elég erős
2022. szept. 14. 08:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Éltem UK-ben és egyáltalán nem vágyom vissza, de ha muszáj lenne visszamennem akkor Skóciába mennék. Nem tudnának eleget fizetni ahhoz, hogy Hollandiában vagy UK más részein éljek. Sokkal jobban érzem magam Írországban, itt legalább jó fejek az emberek.
2022. szept. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A rohadt sok eső miatt leginkább egyik sem, de ha már muszáj választani, akkor Hollandia. Sokkal élhetőbb.
2022. szept. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!