Kezdőoldal » Utazás » Európa » Németország vagy Ausztria...

Németország vagy Ausztria időjárása milyen Magyarországhoz képest?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Anglia például esős nagyon sokszor, és borús. De Németországban, Ausztriában is így van ez? Esetleg közelebb áll a magyarországi időjáráshoz?

2023. jan. 24. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A hegyek határozottan hűvösebbek, a többi kevésbé kontinentális.
2023. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nemetorszag eleg nagy es a domborzattol minden fugg. De alapvetoen huvosebb, nedvesebb.

Anglia sem egyfele es megdobbent, milyen gyonyoru kek az eg es ragyog a nap ket eso kozott. Anglia iszonyu valtozekony, de szinte sosem szurke es kodos a se tenger, se hegyek reszen biztos.

2023. jan. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat. Én pedig azt hittem, hogy Anglia csak a rosszidőről szól, mert mondenki panaszkodik. Na de Németország és Ausztria is másabb akkor, mint Magyarország.
2023. jan. 24. 19:06
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenki*
2023. jan. 24. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Az angol eső nem olyan, mint a magyar eső. Többnyire nem törődik vele az ember, főleg, ha van egy jó esőkabátja.
2023. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.
2023. jan. 25. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!