Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erasmusra megyek nyáron, de...

Erasmusra megyek nyáron, de félek a honvágytól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Technikumba járok és bevettek az Erasmus+ programba. Nagyon várom, mert ez egy nagy lehetőség, de tudom, hogy hiányozni fog a családom és az otthonom. Mit tegyek, hogy túltegyek ezen az érzésen és jól érezzem magam?

2023. márc. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Latogass haza gyakran vagy hívd oda a családtagjaidat, barátaidat.
2023. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Az Erasmus programból, nem most baxták ki Magyarországot?
2023. márc. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a alapitvanyi egyetemeket. Technikumok, allami egyetemek maradhatnak.
2023. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Elore raparazol hogy majd biztos rossz lesz es mit tegyel hogy ne legyen rossz amikor mar elore eldontotted hogy rossz lesz?


Ezzel a mentalitassal inkabb maradj itthon, itt van rad szukseg. Valaki aki tud is elni a lehetoseggel majd atveszi a helyedet.

2023. márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%

4-essel értek egyet.

Ha nem akarsz menni, ne menj. Ilyen egyszerű. Majd lesz más, aki örömmel megy és nem nyavalyog.

2023. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez nekem a világ legfurcsább dolga, pár hétig nem leszel otthon fiatalként, örülj neki.
2023. márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem fogd ezt fel egy új lehetőségként.

Van X heted, amíg nem kell az itthoni dolgaidra koncentrálni, többe-kevésbé azt csinálsz amit akarsz, vagy legalábbis önállóbb lehetsz, szerintem akkor is menj, ha tartasz ezektől, mert utána csak a többiektől hallgatnád, hogy mit hagytál ki

2023. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nőj fel egy kicsit, sose aludtál még anyuci házán kívül?
2023. márc. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!