Kezdőoldal » Utazás » Európa » Comói-tó vonattal ?

Comói-tó vonattal ?

Figyelt kérdés
Nyáron egy átszállás miatt lesz Milánóban kb 14 órám gondoltam, hogy addig sem ülők egy padon szóval arra gondoltam mivel Milánóban már voltam párszor de a Comói-tó az eddig kimaradt így elmegyek megnézem. Tömegközlekedés ha jól láttam megy arra de melyik városba érdemes elmenni ?

2023. márc. 17. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kocsival jartuk korul. A Menaggio-Bellaggio-Varena haromszog a kozepen komppal nagyon izgi. Mi Comobol indultunk, Cernobbio nagyon tetszett. A Villa Carlotta es Villa Balbianella ugyanazon az oldalon van, nem tudom a helyek neveit, csoda.

Ugye ipszilon alaku. Mi a hajoval megtett haromszoget leszamitva Comotol felefele a bal szelen mentunk vegig. Kesobb, eszak fele mar kiabrandito reszek is vannak. Ugy ertem, azok utan, ami a hires es mindenki altal elkepzelt. Szoval megneznem, merre esik a vasutvonal.

2023. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A tó valóban nagyon szép, és egy vonatzás valóban bőven belefér a 14 órába. Ráadásul sokkal több élménnyel leszel gazdagabb, mintha milánót néznéd.
2023. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vonattal Varennát javaslom, az egy óra vonattal Milánóból. Ha belefér az időbe komppal át tudsz menni Bellagioba.
2023. márc. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És ha Bellagioban vagy, van ott egy virágos park a tó partján, ami fantasztikus, ugyan kis belépőt kell fizetni, semmiképp ne hagyd ki! Villa Melzi a neve.
2023. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!