Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire biztonsagos eurorail...

Mennyire biztonsagos eurorail vonattal korbeutazni europat egyedul nokent?

Figyelt kérdés
2023. márc. 18. 17:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%
Fel nem foghatom, hogy miért szivárognak át időnként rettegők a polrovatból az utazás részlegre :(
2023. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
72%
A vonaton semmi bajod sem lesz, ezek drágábbak, ellenőrzöttebbek és ebből kifolyólag kulturáltabbak is, nem szabolcsi gettójáratok. Olyat is olvastam, hogy a hálókocsis nyugat-európai vonatokon vannak külön női fülkék is. Esélyesen a főpályaudvarokra érkeznek, amiknek a környéke nem kihalt és jó a tömegközlekedés is. Zsebesek nyilván előfordulhatnak, de ez Bp-n is igaz. Persze ahol leszállsz körbenézni, ott az adott város rossz környékeinek utána kell járni és el kell kerülni őket. De ez megint csak igaz Magyarországon is.
2023. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
50%
Ha nő lennék egyedül nem mernék elindulni, igaz a média is befolyásolja az ember megitélését mert abban csak a kemény krimiket mutatják! Én is vonatoztam régen és párszor kinéztek maguknak,csak én próbáltam kerülni a konfliktust! Úgy helyezkedtem, hogy távol maradjak ezektől az emberektől,akik általában részegek voltak!
2023. márc. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
34%

Voltak olyan bűnözők, akik az éjszakai hálókocsis vonatokon utazókat rabolták ki.

Más dolgok is történhetnek.


Én inkább egy minimum 3-4 fős csoporttal mennék !

2023. márc. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon durva, hogy egy utazási topikban ennyire kalandvágy ellen beoltott emberek vannak. Európai éjszakai vonaton rablás? Ukrán katonákkal füveztem vonatokon meg 20 órát zötyögtem Mianmarban, soha semmi bajom nem lett, ne legyünk már ennyire unalmasak.
2023. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!