Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik a legszebb sziget a...

Melyik a legszebb sziget a Kanári-szigeteken?

Figyelt kérdés
Nektek melyik sziget tetszett a legjobban és miért ?

2023. ápr. 11. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

La Palma

Élhető, nyugodt, nem olyan felkapott.

2023. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuerteventura. Gyönyörű, fehér homokos partszakaszok, lagúnák.
2023. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Kicsi Himalájak. Szep mindegyik , egyre nem szabad menni. Ne furodjon a tengerbe , mert veszelyes.
2023. ápr. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

3

Főleg hogy ott nincs is tenger, csak óceán.

2023. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
4# okoskodik a robot.
2023. ápr. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Az a ket sziget, ahol gyonyoru strandok vannak Lanzarote es Fuerteventura olyan, mint a Mars vagy a Hold. Novenyzet alig.

La Palma es La Gomera is edenkert taj, de Gran Canaria es Tenerife is gyonyoru, csak nagy, es pont a turistas meleg szaraz eghajlatu deli reszei nekem rondak. Eszakon nedves nagyon zold, sok hagyomanyos varossal.

Nekem a zold szigetek tetszettek, de azokon mindig kocsit bereltunk es bejartuk, kirandultunk, varost neztunk.

2023. ápr. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kerdezo, vedd figyelembe az oldal szinvonalat. 6-os vagyok, nem a hiusagom serul itt, de szomoru, hogy nincs ertelmes kerdezz felelek oldal magyarul.

Trollok, tahok, serultek.

Igazabol google-rol kell eljutni forrasokhoz. En az utazasaim a Google Maps-en kezdtem, aztan rakereses a tripadvisor review-tol reszletekig. Es sose estem meg pofara, mert nem az Instagramos fotok alapjan.

2023. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
6-7# ezek a tetuk csalogatjak ki az embereket, majdnem minden igaz,csak ott a de szocska. Erdemes elmenni , de csak szállodába. Tengerpart finish. Oktoberbe 13°-ba erkeztem. "Teli nyaralás az micsoda?"
2023. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fuerteventura!:)
jan. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!