Kezdőoldal » Utazás » Európa » El lehet Dublinba menni...

El lehet Dublinba menni óvódába/bölcsödébe dolgozni ha van olyan papírunk?

Figyelt kérdés
A barátom és én végzünk egy dajka tanfolyamot és ki szeretnénk menni vele Írországba.

2023. ápr. 20. 12:10
 1/6 anonim válasza:
65%

Hajrá! Arra készülj fel hogy ott lehet nem fogadják el vagy kell még plusz képzés mielőtt munkába állhatnál.

Támogatom hogy a magyar fiatalok elhagyják az anyaországot a jobb megélhetés reményében.❤️🙏🇭🇺👨‍👨‍👧

2023. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen🥰
2023. ápr. 20. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
94%

Ha ott akarsz dolgozni dajkaként, ajánlatos keresni tájékoztatást arról, milyen feltételekkel lehet betölteni azt az állást. Természetesen ír oldalakon.

Gondolom, szinte tökéletesen beszéled az angolt, így hasznosabb lesz, mint egy magyar átlagos felhasználókat tartalmazó oldalon érdeklődni.

Dublinban nagyon magasak a bérleti díjak. Nagyon sokan költöznek/költöztek oda.

2023. ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nagy hiany van, akkor talán, de igyis-ugyis el kell végezned egy ottani kepzest.

Relevans tapasztalat nelkul az irek nem mindenutt fogadjak el a külföldi kepzéseket.

Mondjuk ez lessz a kisebbik problematok, a kiado alberlet nem csak drága, hanem olyan ritka mint a jegesmedve a sivatagban.

2023. ápr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát ezt elég sok helyen megkérdeztem volna, de itt egészen biztosan nem.


inkább helyi magyar csoportokban érdeklődnék, megkérdezném a helyi oktatási hivatalt, hogy mit fogadnak el, konzulátust, stb...

2023. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pedig de.

#5 vagyok, Irorszagban elunk, 2 masik rendszeres valaszolo meg epp Dublin-ban.

2023. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!