Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest vagy Bécs szebb,...

Budapest vagy Bécs szebb, élhetőbb város?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 30. 14:49
A kérdező szavazást indított:
Budapest
Bécs
41 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Nekem Bp, imádom, Bécs nekem olyan semmilyen volt, 2* voltam.
2023. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő elég komoly de bécs gazdagabb.
2023. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Bécs élhetőbb, Budapest szebb.
2023. ápr. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hadd csatlakozzam az előttem szólóhoz, pontosan így latom én is. Budapest szebb, Bécs élhetőbb
2023. ápr. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Miben szebb Bp?


Bécs full tiszta, karbantartott, gyönyörű épületek.


Bp: vannak tiszta részei, omladozó épületek (amik szépek lennének..).

2023. ápr. 30. 16:50
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát a dunai panorámával kevés fővaros vetekedhet ez a turisták számara olyan wow faktor ami Bécsben nincs meg. És élhetőbb, mert a pesti árnyoldalak ott nincsenek meg
2023. ápr. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
49%
Közepében egy csodálatos mol torony…
2023. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért ha egész Bécset nézzük nem csak a Belvárost, akkor Bécs déli részén a duna part gyönyörűen meg van csinálva, le lehet menni a vízparthoz, vannak közösségi sütögetőhelyek, kosárpálya, bringapálya, street workout, nagy zöldterületek. És az emberek használják is, péntekenként komoly tömeg van a parton és élvezik a lehetőségeket. Kerékpáros infrastruktúra fényévekkel jobb mint nálunk, közlekedés szintén jobb, a szépség relatív, szerintem mindkettő szép a maga nemében. Ha Bécsben van egy normális, átlagos munkád összeségében jobban fogsz élni mint Budapesten az biztos.
2023. máj. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8 Ezért élhetőbb.

A dunai panorámát esti kivilágítással, ami Bécsben NINCS, meg ne vitassuk mar el kis fővárosunktól...

2023. máj. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!