Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mallorcara mikor érdemes...

Mallorcara mikor érdemes menni? Főszezonban, elő vagy utószezon

Figyelt kérdés
Szeptember végén akartam. 25 körül, de akkor már nincs olyan jó idő mint pl Cipruson. Ott még a tenger is 27 fok ilyenkor? Nagyon kemény július végén menni? Mire kell készülni olyankor ? Nem élvezhető? 3 buszos kirándulásom is lenne. Egész napos

2023. máj. 30. 13:57
 1/6 Lofefi ***** válasza:

Mallorca egy kultúrálisan, földrajtilag, és minden más szempontból sokkal érdekesebb/klasszabb/jobb/szerethetőbb hely, mint Ciprus. Tehát ha teheted, és nem lényegesen drágább, vállald fel.

Igen, rohadt meleg lesz.

Bár azt nem igazán értem, miért kell neked szervezett buszos út ahhoz, hogy magadtól bejárj egy közösségi közlekedéssel rendkivül jól lefedett szigetet.

2023. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha teheted, ne főszezonban menj, mert akkor sokkal drágább.
2023. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szeptember 18 vagy 20 körül milyen idő lehet? Lehet szeptember 20-27 megyek
2023. máj. 31. 14:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Már mindenki irta , hogy októberben is 26C°-os a tenger. Csak élet nincs. Ősszel csak a magyar szexunkas lanyok vannak , de dögivel.
2023. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# vagyok , ha lesz pénzem akkor kimegyek ,csak először,haza szeretnék jutni , de nincs pénzem.
2023. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármikor jó. Szeptember végén még jó meleg a tenger, de már kevesebb ember van, így sokkal kellemesebb.
2023. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!