Kezdőoldal » Utazás » Európa » A román tengeren hogyan...

A román tengeren hogyan viselkednek a magyar túristákkal?

Figyelt kérdés
Még soha sem láttam a feketetengert, és idén szóba került, hogy romániában nyarulunk. 8 éve 3 hétig dolgoztam kolozsvárom egy projekt alkalmával, és ott nagyon ellenszenvesek voltak velem a románok. Elvárták, hogy románul beszéljek, és szúrósan néztek ha megszóllaltam magyarul. Mindezt nem csak a munkában, hanem mindenhol érezhető volt, boltban, vendéglátóhelyen stb.

2023. máj. 31. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Na megjött a szokásos román magyar uszító kérdés.

Unalom van mi arrafelé?

2023. máj. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

A tengerparton mivel a turistákból élnek, kevesebb rá az esélyed, hogy hülye románokkal hoz össze a balsors.

Viszont amennyibe kerül már manapság, azért a pénzért színvonalasabb nyaralást is találhattok normálisabb tengerpartokon.


(Persze ha eleve arra laktok akkor nyílván a Fekete Tenger az olcsóbb.)

2023. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Menj inkább az Adriára, ott nincsenek tahó románok, ezerszer szebb és közelebb is van.
2023. máj. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 NTBS ***** válasza:
42%
Normálisan.
2023. máj. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
79%
Többször voltam, jófejek, normálisak, ezzel sosem volt gond. De amúgy lepukkant volt még pár éve, kivéve talán Constanca, az vállalható, de azért az sem egy nagy színvonal. Bulgária?
2023. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Csak Magyarországon vannak tahó románok , mert itt megy az uszítás. Külföldön normálisak. Romániába voltam egyszer ott Bukarestben megkiabaltak , de nagyreszt normálisak voltak, de ez utóbbi régen volt.
2023. jún. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
ellenségesek lesz az, nem ellenszenvesek
2023. jún. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez legyen a legkisebb problémád. A baj az, hogy a Fekete-tenger annyival randább (a víz, a part) mint az Égei vagy az Adria, hogy kár a pénzt otthagyni.

Még lenn a bolgároknál Neszebar szép, de a román tengerpartban aki szépet lát, az jó ember lehet, de ne esztétának ne menjen el...

Az emberekkel csak azért mert magyar vagy nem lesz bajod

2023. jún. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
18%
A román a legnacionalistább nép a földön és bizony amiért “szent földjüket Erdélyt” 1000 évig bitoroltuk éreztetniük kell, hogy nem bírnak hiszen mi akadályoztuk az ő felemelkedésüket, dicső történelmük megteremtését.
2023. jún. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Az én szüleim és a 2 nagyobb testvérem még mielőtt megszülettem voltak a tengeren és ha jól emlékszek arra amit mondtak, nem voltak ellenszenvesek. Még egy képet is tudtak készíteni a hajón.
2023. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!