Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ungvárra hogy lehet leggyorsab...

Ungvárra hogy lehet leggyorsabban kimenni?

Figyelt kérdés

Váratlanul munkaügyben kellene mennem szombaton, de vasárnap reggel már dolgom van itthon. Ismerős szerint vonattal jobb, mert akkor nincs macera a határon, de nincs értelmes vonat, csak olyan hogy este h8-kor indulok és hajnali kettőre erek oda.

Autóval négy órát ír. Aki szokott járni: tényleg nagyon rizikós a határ?



2023. jún. 1. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Tényleg.

Azt mondjuk nem igazán értem, hogy a 2-4 óránként közlekedő Zahony - Csop vonatok közül miért nem jó neked egyik sem, pláne ha autóval is tudod kombinálni a magyar oldalon, de te tudod.


Csapról rengeteg magánfuvaros tud téged Ungvárra vinni, de vonat vagy buszjárat is opció.

2023. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Autó.

Itt tudod nézni, hogy melyik határátkelőnél mennyi a várakozási idő:

[link]


De én a helyedben nem utaznék egy háborúval sújtott országba.

2023. jún. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Autozzal inkabb. Mi 1x beszoptuk az ukran hataron vartunk 9orat visszafele nemtom manapsag mi a helyzet
2023. jún. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogy autózzon, simán meg lehet szívni most, mert rengetegen menekülnek megint Kijevből és sokan nem maradnak Ukrajnában az orosz terror miatt.


Vonattal azért jobbak az esélyek, max zsúfoltság lesz.

2023. jún. 2. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

“Tényleg.

Azt mondjuk nem igazán értem, hogy a 2-4 óránként közlekedő Zahony - Csop vonatok közül miért nem jó neked egyik sem, pláne ha autóval is tudod kombinálni a magyar oldalon, de te tudod.”


Tényleg.

Azt mondjuk nem igazán értem, a normális válaszadási lehetőségek közül miért nem jó neked egyik sem, pláne ha semmi nem indokolja a kioktatást, de te tudod.

(Legyen meg az örömöd, hogy válaszoltam.)

—-

A többieknek köszi a válaszokat, olyan bonyolult, mint gondoltam, végül lemondtam a munkát. (De nem a háború miatt. Tudom egyébként, hogy Ukrajnában háború van.)

2023. jún. 2. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!