Kezdőoldal » Utazás » Európa » Akik külföldre költöztek...

Akik külföldre költöztek innen, nektek mi adta meg a végső "lökést" ?

Figyelt kérdés

Mi volt az a pont ahol már biztosan éreztétek, hogy mentek és nem érdekelt már semmilyen akadály, nehézség?


Tervezem, nagyon a költözést de a rengeteg teendő nagyon megijeszt még sajnos.



2023. jún. 8. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt ilyen pont. Mindig is tudtam, hogy suli után menni akarok külföldre mert a dolgok innen már csak rosszabbak lehetnek. És így is lett. 12 éves korom óta ez volt a terv. Nem volt könnyű, nem hazudok, de nem kellett végső lőkés vagy ilyesmi.
2023. jún. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es és egyedül mentél? Melyik országba?
2023. jún. 8. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bennem sem volt ilyen lökés, mindig úgy terveztem az életem, hogy legalább néhány évet töltök más országokban. 11 éve költöztem, egyedül. Nehéz és magányos időszak volt az elején, az első ország nem is jött be, de utána egyre könnyebben ment minden, szeretek itt élni, vannak barátaim, felépítettem az életem. A nehézség nem kifogás :)
2023. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Amikor megválasztották a Fideszt 2010-ben.
2023. jún. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Orbánék tolvaj kormányzása és az a 3 millió agymosott aki megszavazza a tolvajt lopjon bármennyit is.


Nem bántam meg nyugodt az életem és röhögve figyelem ahogy kirabolja a saját ostoba birkáit azok meg még mindig istenítik.

Az az ország megérett a pusztulásra ahol ilyen szavazók vannak.

2023. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!