Kezdőoldal » Utazás » Európa » Most kell megmondanom, hogy...

Most kell megmondanom, hogy elmenjünk-e nyaralni a családdal Görögországba. Nem tudom eldönteni, mert mikor utoljára elmentem 6 napra rossz hír várt mikor hazaértem, ezért félek elmenni itthonról. Menjek vagy ne?

Figyelt kérdés
A testvérem nem szeret utazni, és ő nem is jönne nyaralni, ezért ő egyedül lenne itthon 2 hétig. A tavalyi rossz hír óta nagyon félek elmenni több napra itthonról, és emiatt most nem tudok dönteni. Mit csináljak?
2008. jan. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne azon gondolkodj, hogy tavaly mi volt, hanem, hogy a nyaralást akarod-e vagy nem. Tesó biztosan házibulit csinál anyuék kecójában persze hogy maradni akar.

Az emberek vagy szeretnek utazni vagy nem. Ezt döntsd el. Sehova ne menj mert bárhonnan haza térve rossz hír várhat.

2008. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
11%
A félelem vonza a félelem tárgyát!
2008. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Én tuti elmennék:)) és a tasód is biztos talál magának elfoglatságot!
2008. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mennyetek jólesz
2009. jún. 19. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menjél mindenkép. Görögország fantasztikus hely! Ne a multad mozgassa jövődet!
2010. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!