Kezdőoldal » Utazás » Európa » Decemberben Londonbol Budapest...

Decemberben Londonbol Budapestre mennék busszal 18 hós kislanyommal. Repulon halálfélelmem van, igy azt elkerulném! Szerintetek kibirja a kislany is? Más is utazott már estleg?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Én biztos nem kínoznám a 18 hónapos gyerekemet egy ilyen úttal, halálfélelem ide, halálfélelem oda repülővel mennék.
2010. nov. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én is inkább repülőznék. Biztosan kibírná a kishölgy is, de nyűgös lenne, sírna, nem tudna mit kezdeni magával, ráadásul nem is császkálhat kedvére... ez téged is feszültté tenne, a buszon utazókat is... én sem tennék ki egy ilyen pici gyerkőcöt egy ekkora busz útnak.
2010. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz önző, hogy a pici babát kiteszed egy két napos buszos útnak!!!!!!

Nekem a buszon lenne (halál)félelmem pl. a havas, jeges decemberi hófúvásos időben.

(Már töltöttem 12 órát főútvonalon, a hó fogságában!!!)

2010. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem busszal Londonba ,mert a tesóm is félt repülni 30 órás volt az út,elég gyakran megálltunk,2 * pakoltatták ki velünk a csomagjainkat.Borzalom volt,felnőtt embernek sem való nem ,hogy egy pici gyereknek! Csak repülünk azóta,2,5 órát ki lehet bírni a levegőben,az én gyerekem 2 éves imád repülni. Vegyél erőt magadon és repüljetek inkább.
2010. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek többiekkel, én is félek a repülőn, de mégis inkább azzal megyek mindig, mert busszal veszélyesebb is, meg kényelmetlenebb is. Egy 18 hónapos gyereknek télen, busszal, éjszaka...brrrr, ne kínozd.
2010. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én csak a saját tapasztalatomat tudom leirni. a 6 éves kislányommal utaztunk buszon 12 órát németországból pestre, és a végén már sírva mondta, h soha többet ne jöjjünk busszal, olyan fáradt volt, pedig ő nem 18 hónapos, hanem 6 éves és mégis kikészült tőle. nagyon sajnáltam, és megfogadtam, h soha többet nem teszem ki ennek a tortúrának. én is nagyon félek a repülőn, de muszáj azzal menni ha kisgyereked van. én ha repülök, inkább beveszek 1 szem nyugtatót és akkor kibírható.
2010. nov. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Az oke, en is bevennek m.keppen, csak a kerdes kibirom e elalvas nelkul ...

??

ugyanis nem szeretnek elaludni, hisz fognom kell a kislanyt..

Vagy az attol is fugg milyen eroset veszek be?Mondjuk en tutira mennek, szoval a xanaxot valasztanam!

2010. nov. 16. 14:09
 8/10 anonim válasza:
0%
a xanax jó lesz, 1 szemtől még nem alszol be, csak lenyugtat
2010. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom a gyereknek nem akarsz nyugtatót adni, legalábbis nagyon remélem. Nem fogja bírni az utat. Mi (két felnőtt) utaztunk már buszon ilyen távon, hát a vége már elég szörnyű volt. 18 hónapos babát fel se engedném a buszra ilyen távra. Te benyugtatózva lehet bírnád, a baba biztos nem, a többi utas meg pláne nem.
2010. nov. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Honnan van Xanaxszod?Az sem mindegy.Le vagy százalékolva,nekem van egy olyan érzésem.

Csálád már kin ván?

2010. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!