Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiaban szeretnek utazni...

Hollandiaban szeretnek utazni munkavallalas celjabol, elegendo a szemelyi vagy kell utlevel is? Magyar vagyok de Erdelyben elek . (roman allampolgar hivatalosan )

Figyelt kérdés
2010. dec. 21. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Román állampolgárként neked van jogod úgy közlekedni az Uniós országokban mint Magyar állampolgárként?Mert az tudom,hogy Angliában nem,és a román állampolgároknak kötelező az útlevél és a munkavállalási engedély is..Szerintem Hollandiában is ez a helyzet..
2010. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Mivel Románia is EU tag utazni biztosan ugyanúgy utazhat, mint a magyar állampolgárok. Munkavállalás szempontjából nem tudom van-e átmeneti korlátozás a román állampolgároknak.
2010. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt szeretnem tudni pontosabban ,hogy szukseg van ojasmire mint Angliaban a Blue Card-ra a munkavallalashoz ha roman szemelyim van ?
2010. dec. 26. 01:57
 4/4 anonim válasza:
Kártyaalapú személyi igazolvány kell (mint minden más Uniós tagnak), és BSN szám. Ezt a holland bejelentett lakcímed alapján az önkormányzat bejelentkezéssel egy időben megadja, vagy van olyan eset is, amikor a munkaközvetítő intézi el neked a BSN számot (ha esetleg nem tudsz bejelentkezni az albérletedbe)
2011. okt. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!