Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol található Olaszországban...

Hol található Olaszországban olcsó tengerpati szállás?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha olcsón akarsz megszállni, akkor a turizmustól távol lévő helyekre menj, mint amilyen pl. Calabria délen. Bár amit megspórolsz a szálláson, azt ráköltöd az útiköltségre. Ha autóval akarsz menni, még az Adriai-tenger partja a legolcsóbb. Ligúria szebb, viszont összehasonlíthatatlanul drágább.
2009. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Bibione és ráadásul közel is van!
2009. febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tade ***** válasza:
100%

Azert en nem tennem tuzbe a kezem, hogy Calabria olcso lenne. Olaszorszagban elek, es ismerem az arakat. Igen Calabriaban (azon belul) is vannak helyek, ahol olcson szallast kapsz, meg is eri, ha repulovel utazol ki, mert autoval tobbe kerulne az utazas, mint a szallas. Amugy a tenger sokkal szebb, ezt tudom garantalni. Ha az adriai tengerpartot valsztod, akkor szerintem ilyen sorrendben mennek az arak: (legolcsobbtol, a legdragabbig)

1. Lido di Jesolo - eleg turheto arak vannak

2. Bibione - dragabb szerintem, mint Jesolo

3. Rimini - legismertebb hely, es szerintem egyik legdragabb

4. Milano Marittima - egyik legkeresettebb hely, teli hires diszkokkal, focistakkal, es egyeb hires szemelyekkel

De pl. csomo olyan hely van, amit turistak nem is nagyon ismernek es eleg jo helynek szamitanak. Pl.

1. Porto Garibaldi

2. Viserbella, Viserba

3. Cattolica

2009. febr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én Triest-ben voltam, elég közel is van tehát az útiköltség sem sok, a város szerintem gyönyörű, és szállást is egész jó áron lehet találni...
2009. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket,alighanem Trieszt lesz
2009. febr. 25. 16:21
 6/7 anonim válasza:
100%

Mindenhol van olcsóbb és drágább is. A Youth hostelek között érdemes az akciósakra rárepülni.


Egyébként itt van pár tipp, hogy mitől lesz Olaszország olcsó:) [link]

2011. márc. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lacus1000 válasza:

Ha esteleg valakit érdekelne olaszországi tengerparti lakókocsit ajánlanák.

Weboldal [link]

2013. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!