Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyárra keresek diákmunkát,2...

Nyárra keresek diákmunkát,2 hónapra, külföldön, (főleg animátor munka érdekelne de igazából bármi jó). Van rá esély? Linket kérek attól aki tud.

Figyelt kérdés
Mert amiket én néztem általában, március, áprilisban indul a szezon, de az iskola miatt legkorábban június 20-a körül tudok elmenni, és szintén az iskola miatt augusztus 20-a körül itthon kéne lennem, de nagyon szeretnék külföldön dolgozni, kipróbálni magam:(
2009. febr. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2009. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon elmennék külföldre dolgozni a nyáron, de eddig én is csak olyanokat találtam ami minimum 3 hónap, így sajna ez a link amit az előttem szóló küldött is úszott.

Én tavaly önkéntes munkán voltam, pénzt nem kapatam érte, viszont két hetet nyaraltam cserébe napi pár óra munkáért. Több ezer táborból lehet választani, és csak az útiköltséget kell fizetni. Tapasztalat szerzés, önállósodás, és nyelvtanulás szempontjából tökéletes! :)

2009. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Húú ez is jól hangzik! Mert engem igazából nem a pénz érdekel! Meg tudnád mutatni hol lehet ezek közül a táborok közül választani? Milyen munkát végeztél? És hol?
2009. febr. 16. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Ők is animátor közvetítéssel foglalkoznak, és folyamatosan frissül, hogy épp mennyi időre és hova keresnek emberkéket:

www.hotelanimation.hu

2010. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!