Kezdőoldal » Utazás » Európa » A ferihegyi transitban milyen...

A ferihegyi transitban milyen árak vannak? A duty free honlapon nem mindent találtam meg.

Figyelt kérdés
Egy 0.5 l víz vagy gyümölcslé mennyibe kerül?A keksz is érdekelne.A kisfiammal megyek és ott kell megvennem majd,de nem tudom mennyibe kerül.
2011. márc. 1. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
transzferre gonolsz, ugye? (a "transit" a FORD egyik modellje)
2011. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen,igen bocs de nem figyeltem annyira mit írok.Még kezdő vagyok repülésben.Most fogunk először.
2011. márc. 1. 14:07
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

de igazäbol a kerdest igyesem ertem. a ferihegyi transfer, az egy taxi "szolgältatäs", ami annyit tesz, h "kivisz a repterre". Szerintem Te arra gondolsz, hogy a reptéren milyen ärak vannak, nem?


A terminälon hasnonlo ärakkal kell kalkulälni, mint egy benzinkuton. de kekszet, szilärd kajät nyugodtan vihetsz kezipoggyäszban magaddal. Folyadekkal viszont vigyäzni kell: 100ml-nel több nem lehet egy üveg ürtartalma sem. ebböl viszont lehet több is. egyeb kerdes? :)

2011. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Erre muszáj válaszolnom.


Kedves elöttem válaszoló!


Ha nem tudsz értelmes választ adni csak kötekedni akkor minek írsz?

A kérdés teljesen jól lett feltéve, igen transit idegen szóval.


Kérdező!

0,5 l víz a legolcsóbb 400 Ft.

A gyümölcslé drágább persze.

Kekeszet vigyél kézipoggyászban.

Egyébként hány éves a gyermeked? Mert én sokat utazok és a kicsimnek (még nincs 2 éves) mindig vihettem be 0,5 l vizet + volt a csőrös poharában, cumisüvegben is víz és nem szóltak érte egy reptéren sem.

2011. márc. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ja és még valmi elöttem szóló, a transit, a terminál és a transzfer sem ugyanaz!
2011. márc. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Es ki ällitotta, hogy ez a 3 fogalom ugyanaz? okoska...
2011. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Te, kedves!

Mivel mind a hármat egy hely megnevezéseként írtad a transit területére a kérdezőt is tudatlannak nézve.

2011. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lätom az olvasässal is gondok vannak:

"...a ferihegyi transfer, az egy taxi "szolgältatäs"..."

"...A terminälon hasnonlo ärakkal kell kalkulälni..."

"...a "transit" a FORD egyik modellje..."


A 3 fogalmat en igy definiälom. Nem ertem mit kötekedsz

2011. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

14:38-nak:

Megkérdezhetem merre szoktatok menni?Mi Genfbe készülünk a majdnem 2 évesemmel.Akkor viszek a csőrösébe én is vizet és a szokásos kekszét is beteszem egy dobozba.Elszokott lenni a babád a gépen?Tényleg előre veszik az embert kisgyerekkel mindenhol?Hol szoktatok ülni a gépen?Nincsen egy-két jó ötleted véletlenül?

2011. márc. 1. 16:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi Londonba. Minél idősebb lett a kisfiam annál inkább jönni menni akart a gépen. A héten is utazunk kiváncsi leszek mi lesz:) Vigyél neki kedvenc játékot, könyvet, ezt-azt. Az én tapasztalatom az, hogy mindig előre vettek minket a gyerekkel és nagyon segítőkészek voltak. Változó hogy hol szoktunk ülni, nem nagyon látom egyiknek sem hátrányát előnyét. Ha ketten utaztok, mivel 2 év alatti nem jár neki külön ülőhely ezért az öledben utazik persze ha van melletted hely akkor lerakhatod oda felszállás után. Ez esetben javaslom, hogy ne ablak mellé üljetek mert ha sétálni kiván a gyermeked akkor nem olyan jó mindig ugráltatni a melletted ülőt. Vigyél mindent amivel esetleg könnyen le tudod nyugtatni ha nyügös. Cumi vagy kedvenc tárgya. Fel leszállásnál próbáld itatni hogy ne fájjon a füle. Inkább leszállásnál probléma ez.
2011. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!