Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba mikor érdemes...

Görögországba mikor érdemes utazni, június, július augusztus vagy esetleg szeptemberben?

Figyelt kérdés
Úgy tudom nyár közepén túl meleg van. Viszont szeptember elején már nincs olyan meleg, a víz még jó, és ráadásul olcsóbb is.
2011. márc. 14. 13:25
 1/6 anonim válasza:
100%
mi minden augusztusban megyünk, akkor nagyon jó idő van, kevés a csapadék, meleg a tenger. de voltunk már júniusban is, akkor a víz kicsit hideg volt és talán egy órát esett az eső. de igazából bármikor érdemes :))
2011. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a június/júliusra szavaznék. (:

Mi Június végén Július elején mentünk 2 éve, viszonylag olcsó volt mert előszezon vége volt, és nagyon kellemes volt a víz.:) Egy felhőt, és semmi csapadékot nem láttunk 1 hét alatt! :)

2011. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Junius: olcso,hideg a tenger, semmi turista,uncsi

Julius: nem olcso,de nem is draga, jo a tenger, vannak turistk

Augusztus: Nagyon draga az utazas, apartman. K..rva meleg van. jo a tenger.teli van turistaval.

2011. márc. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeptemberben voltam és ismét szeptemberben fogok menni. Az árak alacsonyabbak, a tenger sokkal melegebb mint a nyár elején. Akkor is szépen le lehet barnulni, meleg van. Szeptember elején érdemes szerintem utazni.
2011. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én tavaly szept 5-től szept 12-ig voltam szuper volt, tavaly előtt augusztus vége szeptember eleje, nagyon jó, kevés a nyafogó gyerek, nincs tömeg és az árak is jóval alacsonyabbak
2011. márc. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is a szeptemberre szavaznék mi is szeptember 1.jén megyünk és eddig mindenki azt mondta az a legjobb alacsony árak jobb az ellátás.. a tenger nagyon jó 24-26 fokos az időjárás 30-32 között és nagyon jó.. :))) én a szeptembert nagyon nagyon ajánlom.
2011. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!