Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogy tudnék külföldi nyári...

Hogy tudnék külföldi nyári munkát vállalni? Milyen megbízható szervezeteket tudtok ajánlani, és mik a legjobb pozíciók?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs hallgatói jogviszonyom,mert kijelentkeztem egy gazdasági fősuliról, így végzetségem sincs nagyon, csak érettségim. eléggé el vagyok keseredve, mert sok mindent elrontottam és megbántam..nincs túl nagy tapasztalatom a munka terén idáig hostess és egy pici eladói munkáim voltak, viszont angolul és olaszul középfokon beszélek.

szeretnék szezonális munkát vállalni külföldön(Európában).

hol tudnék keresgélni, milyen megbízható ügynökségek vannak? a neten sok ilyen hirdetés van,de ezek nem megbízhatóak. arra gondoltam animátor lehetnék (habár lámpalázam van, és elég szégyenlős vagyok,de sokat mosolygok és kedves vagyok :) )felszolgáló vendéglőben,fagyiárus, bármi,ami nem erotikus viszont jó lenne ha szállást is tudnának biztosítani (ezért gondoltam az animátorra)

van vmilyen tapasztalatotok, tudtok ajánlani vmit?

nem tudok itt maradni tovább, úgy érzem ki kell zökkennem a jelenlegi helyzetemből és meg kell találnom magam, ezért szeretnék rögtön a mély vízbe pottyanni :)

köszi a segítséget!


2011. ápr. 8. 00:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nyári munkára Angliába fogok menni.Egy kinti ismerős szólt,hogy az ottani munkaügyi irodában keresnek egy outlet centre-ben butikban Mark & Spencer-ben eladói,csomagolói állást..Ő segített nekem,így Júniustól már mehetek is dolgozni..

Ha jól tudsz angolul vagy olaszul akkor érdemes ahogy írtad a mély vízbe ugranod,és kimenni,és kint keresni állást..Sokkal biztosabb így,és senki nem ver át anyagilag..Szobát meg elég gyorsan lehet foglalni..

17/l

2011. ápr. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én jövőhéten megyek Ciprusra, nagyon sokan járnak oda magyarok szezonm unkára. Én most megyek először, remélem minden oké lesz. Mennyi tőkéd van amivel el tudnál indulni? Mert minél később döntöd el, hogy hova annál drágább a repjegy pl. Animátorként azért elég megterhelő pl egy meleg országban, egész nap a napon mozogni. Én lakásban leszek valószínűleg, ha esetleg Ciprusra jönnél írj privátot :) Sok sikert amúgy :) 22L

2011. ápr. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez úgy megy legkönnyebben ha van vhol kint ismerősöd! Nekem a családom egy része kin él Hollandiában, kijöttem hozzájuk, itteni közvetítőbe beadtuk a jelentkezésemet takarítói munkára, és jönnek folyamatosan...ez jobban fizet mint a felszolgálói és társai...13eurós órabér és a közvetítő óránként csak 35 centet von le...

Ha nincs ismid akkor elég nehéz lesz mert ugye h ki tudj menni akár merre tőke kell, még ha közvetítőn keresztel is, ügyintézési díjakat kell fizetni, bár van olyan is amelyik majd a fizudból levonja...keresgél tovább neten, hívd fel őket, úgy iy látod mi a kamu, mi nem!

Sok sikert!

20/L

2011. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!