Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit kell tudni Görögországról,...

Mit kell tudni Görögországról, illetve a görögökről?

Figyelt kérdés

Tanácsok görögországi nyaraláshoz?:):)


20/L


2011. ápr. 27. 15:30
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Jó gyrost sütnek. Ez az egy biztos!
2011. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
gorogorszagnak nagyon sok szep helyisege van maga az akropolis is gyonyoru de ha igazan jol akaros erezni magad valassz egy szigetet magadnak pl rodos,siros,mikonos,tinos,andros,milos gyonyoru csendes helyek szorakozo helyiseg is van mindenhol, a gorog emberek nagyon kedvesek segito keszek megertoek.en itt dolgozom mar 4 eve es gondoltam irok sok sikert eldonteni a vakaciot 20/L
2011. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
35%
Oslo is nagyon szép hely. Mi valószínűleg oda fogunk menni.
2011. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Görögország a kedvenc helyem. Már gyerekkoromtól járok oda, minden évben többször is. Eleinte a szüleimmel, most már a férjemmel. Nem biztos, hogy először szigetre kellene menni, főként, ha kocsival is tudtok menni. De óvlak az olyan helyektől, mint Parália, Nei Pori és társai, sőt Halkidikki is felejtős. Ezek turistacentrumok, rengeteg bunkóval, semmi görög életérzés, nem is igazán Görögország.
2011. ápr. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Habár még sosem voltam Görögo.-ban (és Horváto.-ban sem) ami magyar ember létemre iszonyú ciki, mert sokan jártak már arra. De azt tudom tanácsolni, hogy a görögök rendes emberek, még Puskást is ismerik! :D
2011. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam Go-ban, Paralian. Nekem nagy csalódás volt az ország, nagy a kosz és a gaz.A kutyák a tengerparton szabadon kószálnak, a vízben a fürdőzők mellett fürödnek.
2011. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

19:39


Ha elolvasnád az előző hozzászólásokat, akkor tudnád, hogy Te nem Görögországban voltál, hanem Parálián, ami egy nagy sz@r. Az igazi Görögország csodálatos.

2011. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

19.51-es

Igazad van, de a térképen Paralia Görögországban van.

Mi itt voltunk. Egyébként máshol is gazt és koszt láttam az országban.

2011. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha fiatal lány vagy, akkor egyedül NE menj!!

Ha pasival vagy, még akkor is ajánlatokat tesznek!!

2011. ápr. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

23:57


Ki tesz ajánlatot? A görögök? Soha nem zaklattak. Ez egy baromság.

2011. ápr. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!