Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik jobb ország Anglia...

Melyik jobb ország Anglia vagy svájc?

Figyelt kérdés

melyik jobb ország Anglia vagy svájc?

munka,társadalom,táj -ban

meg egyébb


2011. máj. 6. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Svájc. Gazdaságilag erősebb, mint Anglia.

Ha valahova letelepedhetnék, tuti azt választanám.

Ott magas az életszínvonal, gondolom nem kell részleteznem, hogy mégis miért :]]

2011. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

tudom. pár napja voltam svájcban.

:)

am csak mind2 ország szerintem jó :)


Svájcban jól lehet keresni?

2011. máj. 6. 17:37
 3/14 anonim ***** válasza:
jól lehet, csak nem a magyarok
2011. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Svájc jobb, de csak akkor, ha svájci vagy.
2011. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
én voltam mindkét országban, és én is inkább svájcot választanám, de lehet csak mert imádom a francia nyelvet és ott úgy is beszélnek. De anglia is nagyon jó. De valahogy (én genfben voltam) úgy érzem Svájc kicsit kulturáltabb, barátságosabb. És arra a kérdésre hogy jól lehet-e keresni nem nagyon lehet válaszolni. Több a fizetés, de minden sokkal drágább is (ahogy angliában is) De amúgy is ha nem vagy jólképzett nyilván ott sem fogsz jól keresni. De ugyanazért a munkáért általánosságban ott több pént kapsz
2011. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Svájc alapból úgy működik, hogy nehéz a letelepedés. Sőt, szinte lehetetlen. Munkát vállalhatsz, de pórnép fizetés ragad rád. Bár, Mo-hoz képest, az csodás :DDD

Ha szerencsét akarsz próbálni, akkor azt mindenképpen ott tedd meg, de ne várd azt, hogy 1-2 éven belül 'befogadjanak'. Nagyon sok időnek kell eltelnie.

Már-már olyan Svájc, mint egy város a királyságban. Felhúzva egy fal, védi a saját állampolgárait, ami tök természetes. Csak máshol nem. Lsd. Mo.

2011. máj. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem Svájc!!én imádom a hegyeket,gyönyörű!Anglia meg máshogy szép:)
2011. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%

Svájcban nem jártam, de az közismert, hogy anglia egy putri.


Csodaszép ahogy a városokban hétvégi éjszakákon a seggrészeg 30fős libatársulat miniszoknyában (télen -4 fokban is), péniszformájú rózsaszín antennákkal a fejükön visítanak, drogoznak, hánynak, bagóznak.


No aztán az angol házak is mesések. Vigyázz mert kinyitod a szekrényt, oszt leesik az ajtaja, van hideg meg forró víz, a langyos az már utópia. Piros tégla, penészszínű tégla.


KIRÁLYSÁG!


Kedves kérdező: voltál már te Angliában? Nem éppen fenékig tejfel...

2011. máj. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Angliában még nem voltam.
2011. máj. 7. 12:59
 10/14 anonim ***** válasza:

Én voltam Angliába és amit az előző ír, hááát...Nem tudom, de nem tapasztaltam ilyeneket, pedig elég aktív életet éltem kint.

Tény, hogy náluk külön van hideg meg meleg csap aztán kutyuld össze ha langyosat akarsz, de a penész szag meg ajtó leszakás, na ilyet nem tapasztaltam.

Én is épp azon vacilálok, hogy menjek vissza Angliába amibe szó szerint szerelmes vagyok vagy menjek 1 évre Svájcban. Ott még nem jártam, de mint minden országról jót és rosszat is olvastam.

Minden attól függ, mit szeretnél ott csinálni kedves kérdező. Dolgozni, tanulni vagy csak "kirándulni".

2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!