Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy csomó kérdést elolvastam...

Egy csomó kérdést elolvastam itt Korfu Sidari-ról! Általában jókat írnak de 1-2 meg nagyon lehúzza és azt orja hogy Sidari nagyon-nagyon rossz hely és soha nem menne vissza oda :/. Most akkor mégis mi az igazság?

Figyelt kérdés

-Sokan írják hogy az éjszakai élet az huude nyüzsgő sok szórakozó hely van , hajnali 3ig meg se áll az élet...Aztán egy valaki beírja hogy éjszakai élet egy nagy 0, kihalt szar...

-írják hogy nagyon szép hely,szépen kiépítve ,tiszta a víz...hideg zuhany:koszos a part,lepukkant az egész hely.


Júliusban hány fokos a víz?Tényleg nincsenek zuhanyzók a parton?Biciklivel kb mennyi idő alatt lehet eljutni paleokastritsa-strandjára?


Minden érdekel!Köszi :)


2011. máj. 18. 18:33
 1/9 A kérdező kommentje:
gondolom itt nem lehet fánkot venni a parton ?:/ és négerek sem mászkálnak órákat meg táskákat kínálva?
2011. máj. 18. 22:08
 2/9 anonim ***** válasza:

Erre, hogyan lehetne válaszolni??


Ki hol lakott?

Ki mihez van hozzászokva...

2011. máj. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

egy szimpla apartmant néztem ki medencével.De igazából nem az érdekel h a szálláson milyenek a körülmények...nem is ezt kérdeztem :)

-Éjszakai élet

-Tenger

-Strandok,zuhanyzó van-e?


és hogy biciklivel mennyi idő alatt lehet eljutni (márha ellehet mert néztem h igen messze van egymástól Sidari és ) Paleokastritsa stransjára...

:)

egyik se olyan kérdés amire ne lehetne válaszolni ,anélkül h tudnád h ki hol lakott :)

2011. máj. 19. 07:25
 4/9 A kérdező kommentje:

ja és hogy lehet e ilyen karikafánkot venni a parton .Merthogy ált. a görög strandokon fánkárus mászkál ilyen finom kerek fánkot árulva,továbbá arra azt is kérdeztem hogy négerek ittis futkosnak e a parton napszemüvegeket árulva :D

de sztem te else olvastad a kérdést :D

2011. máj. 19. 07:27
 5/9 A kérdező kommentje:
ami nem is lenne baj,csak akk ne válaszolj mert tod mikr már 2napja feltetted a kérdést és 2 nap után látja az ember h végre vki válaszolt :D akkor úgy megörül ,mert azt hiszi kielégítő válasz érkezett a kérdésére :D
2011. máj. 19. 07:29
 6/9 anonim válasza:

Mi voltunk a párommal 3éve Sidariban. Hát én is tudok mondani jót és rosszat is. A part kicsit csalódás volt számomra, nem volt tiszta a víz, igaz homokos volt a part.

Később felfedeztünk egy kisebb öblöt, ami gyönyörű, szép látványt nyújt, viszont ott rengetegen vannak, és mivel ott is homokos a part, ezért ott sem lehet lelátni az aljára, és ott nagyon gyorsan mélyül.

Nagyon szép clubbok vannak, ez igaz, van egy nagy sétány, és tele van szórakozóhelyekkel, nagyon kedvesek, és nem sajnálják az italt a poharadból:) Ha jól emlékszem hajnali 4 v 5kor zár be minden. (ezt nagyon betartják)

Remélem, tudtam segíteni!

2011. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen köszi szépen , bár fura hogy eddig van aki meg azt írta hogy pont hogy az pozitívum volt h nagyon szép tiszta volt a víz :D...ezen kiigazodni :D...
2011. máj. 21. 00:51
 8/9 anonim válasza:

Véleményem szerint Sidari nagyon jó kis hely. Én kint voltam 2009, 2010-ben is és idén is kimegyek. Az éjszakai életnek van egy kimondottan jó kis hangulata, az emberek mind barátságosak, közvetlenek.

Növényzetét tekintve ill. az egész helyet ténylegesen nagyon szép, meg van a maga varázsa. Tiszta a víz bár van néhány olyan hely.. ahol nem annyira, de hol nincs? Sunset Beachen ami Sidaritól egy 15 percre van.. ott is van zuhanyzó és gyönyörűszép kilátás nyíilik az ottani étterem/bár-ból!

2011. jún. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettetek :) de tényleg !:)
2011. jún. 8. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!