Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valaki tud ajánlani Máltán...

Valaki tud ajánlani Máltán olcsó szállást? Hotel, apartman stb.

Figyelt kérdés
1 hétre szeretnék menni augusztusban és valami olcsó szállás jól jönne
2011. máj. 21. 11:01
 1/6 ParKerdes válasza:

szia


hova szeretnel menni maltan belul? milyen szallas kellene inkabb, mert hotelok azok eleg dragak, igaz adnak kajat rendesen. ha kaja nem fontos es az sem hogy tengerre nezzen a szoba vagy kero akkor van olcsobb megoldas is, jah es nahyan vagytok?

irjatok hogyan erdekelne...

2011. máj. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia


St julian's-ba szeretnénk menni 2-en vagy 3 man Augusztus elején. Az mindegy hogy hova néz a hotel csak az a lényeg, hogy ebben a körzetben legyen és közel legyen a tengerpart meg a szórakozóhelyek. Voltam már egyszer Málátn a Gorgianis hotelbe, abba a körzetbe lenne jó valami szállás.

Előre is köszi

2011. máj. 21. 21:21
 3/6 ParKerdes válasza:

St Juians es Paceville teruleten van sok ugymond short let. ez alt egy szoba v apartman. de ott a spinola bay es ballutta bay korul is van sok kisebb 3 csillagos hotel amik jok de megsem annyira dragak pl. a rokna hotel a portomaso torony mellett az arkadia supermarkettel szemben, vagy az alexandra hotel, ami kicsit befele van meg 3 utcaval kb.

it ez a ket oldal, itt tudsz keresgelni


[link]

[link]


ha barmi kerdesed van csak ir...

2011. máj. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ParKerdes válasza:
most nezem melyik az a gorgianis hotel. anno meg en is laktam ott 2-3 ejszakat, csak akkor meg mashogy nezett ki meg mas volt a neve, most azert mas par fokkal jobb...
2011. máj. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Találtam 2 hotelt ami szerintem nem rossz árban

[link]

[link]


Igazából ezek azok amik jó helyen vannak, mert közel a tenger meg a szórakozóhelyek, olcsóbbat nem találtam azok a környéken. Te kint élsz Máltán? Mert ha igen, akkor biztos van valami véleményed ezekről a hotelekről.

2011. máj. 22. 13:26
 6/6 ParKerdes válasza:

az elso a la vallette resort, azt nemreg ujitottak fel, elg szep lett

a vivaldi (golden tulip) is szep de megsem az a mereg draga, ott lattam mar megszallni a maltai focivalogatottat is. amugy a ket hotel szinte egymassal szemben van, ahonnan ket lepes a discok meg ettermek, pub-ok, a strand meg 4 perc

kint eltem 2 evet, de most itthon vagyok...

2011. máj. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!