Kezdőoldal » Utazás » Európa » Rettegek a repüléstől, mit...

Rettegek a repüléstől, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nyáron utazom a barátnőmmel Párizsba, de lassan ott tartok, hogy lemondom annyira félek a repüléstől. Kiskorom óta többször repültem már,de egyre jobban rettegek, mostmár ha csak rá gondolok remegni kezdek. Nem félek sem a magasságtól, sem a bezártságtól. Minden statisztikát elolvastam, nem segített. Más ötlet hogy viseljem el a repülést? Előre is köszönöm
2011. máj. 25. 22:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
aludd át
2011. máj. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
JAJJ istenem nincs egy kis önuralmad? bírd ki azt cső
2011. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
6%
istenem, ilyen ember is létezik? nekem az életem a repülés, csak akkor érzem magam embernek ha repülőn ülhetek :P
2011. máj. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, még egy gép sem maradt fent örökre.
2011. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig akartam mondani hogy kisebb az esélye annak h repülővel szenvedsz balesetet minthogy kocsival de hát akkor mind1:D


Rajtad szerintem már semmi nem segít akkor.

2011. máj. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

akkor mitől félsz?

szerintem csak saját magadat kergeted beleebbe a hülységbe.Mit gondolkozol már most rajta? majd elég, ha aznap reggelgondolsz rá. Akkor már úgyse lesz időd meggondolni. De hogy hónapokkal előre ezen rágd magad....

2011. máj. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%

Majd én is kiírok egy hasonló kérdést,

hogy "rettegek attól, hogy ötösöm lesz a lottón"

és mit csináljak...


Vagy:


Megyek Párizsba a barátnőmmel és mi lesz, ha a szél majd összekócolja a hajamat?

Jaj, jaj...

2011. máj. 26. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Inkább arra gondolj, hogy milyen jó lesz hogy együtt a barátnőddel mehettek ebbe a fantasztikus városba.. azon, hogy élmény lesz az egész. Most még korai ezen rágódnod, de komolyan nem értem, semmi bajod nem lesz. Holnap megyek Törökországba, igazán várom már. Ez előtt egyszer utaztam repülővel, családdal. Új volt, de tényleg élveztem ahogy szó szerint a fellegek fölött voltunk :P

15/L

2011. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha ennyire fostos vagy, egy kis repüléstől vazze,

ekkor menjél gyalog!


Bár ott meg majd az Eiffelre nem mersz majd fölmenni, mert ledőlhet...


Tudod mit?

MARADJ OTTHON!!

2011. máj. 29. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!