Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európában mindenhol 18 év a...

Európában mindenhol 18 év a korhatár piára, cigire, stb. vagy van olyan ország is, ahol 21nek kell lenni, mint Amerikában?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a lightosabb alkoholra és a cigire(?) Ausztriában 16, Dániában is talán.
2011. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

18 alá nem érdekel, inkább az, hogy van-e olyan hely, ahol 21 a korhatár, mert majd akarok egy euro-túrát csinálni haverokkal azon a nyáron, amikor betöltöm 21-et, de mire betöltöm már nem leszek külföldön. Legalábbis én most így képzelem el.

Tehát 20 évesen lennék a túrán, viszont ha van olyan ország, ahol 21 a korhatár, akkor inkább kitolom 1 évvel

2011. máj. 26. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, utánanéztem. Izlandon írja, hogy 20 a korhatár.
2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt a lista is: [link]
2011. máj. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a link ott van, de ettől függetlenül tudni kell, hogy eu-ban 18 év felett nincs ilyen korlátozás
2011. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!