Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha kimegyünk a párommal 1...

Ha kimegyünk a párommal 1 évre dolgozni Görögországba, mit kell magunkkal vinnünk, mit kell elintéznünk?

Figyelt kérdés
Internet-előfizetést például hogy lehet intézni? Vinnünk kell háztartási cuccokat, tányérokat, lábasokat stb? Rengeteg kérdésem van, segítsetek!
2009. ápr. 3. 07:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez szörnyen általános kérdés.

Nem tudom, hogy ahová mentek ott mit kaptok, milyen szállásotok lesz, kivesztek egy lakást, vagy panzióba mentek, bútorozva, felszerelve, vagy üresen. Mindezt a munkáltató biztosítja, vagy teljesen magatokra vagytok utalva.

Gondold végig mit kéne intézned, ha itthon egy új városba költöznél olyan feltételekkel ahogy Görögországba. Ugyanazokat kell elintézned, mint itthon kéne.

2009. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha irnal bovebben a munkarol, hova mentek, mit fogtok csinalni, hol fogtok lakni, konnyebb lenne segiteni.
2009. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
semmiképp ne vidd el a fél házat,csak a szükséges dolgokat!én minden utam során a legfontosabbnak pénzt,és telot tartok!!! csináltassátok meg az eg bizt kártyát ami külföldön is érvényes!és irj ová mennétek és mi a melo!és kocsival mennétek?fix hely vagy csak bele vágtok??
2009. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Találtam itthon munkát, úgyhogy mégsem megyünk ki...
2009. ápr. 21. 09:45
 5/5 A kérdező kommentje:
de köszönöm a válaszokat :))
2009. ápr. 21. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!