Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről londonba repülés...

Budapestről londonba repülés nagyon bonyolult?

Figyelt kérdés
Olyan valakivel szeretnék beszélni aki már ment ferihegyről a london lutoni reptérre... mert nekem mennem kell majd ..és még soha nem repültem meg nem is voltam reptéren ... valaki olyan embert keresek aki több információt tudna nekem mondani ... köszönöm
2011. júl. 23. 20:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem bonyolult. A világ két legegyszerűbb repterét érinted közben. Ferihegy 1 pici, szinte lehetetlen eltévedni.

Luton szintén nem valami nagy. Elég csak a tömeget követned és pikk pakk kint is vagy.

Ha van még kérdésed szólj.

2011. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Tényleg elég a tömeget követned, semmi bajod nem lesz:) Ha pedig mégis akkor lesz még magyar a gépen bőven, megkérdezel valakit hogy miaf@sz:D
2011. júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A jeggyel vagy a foglalási kóddal (ha online foglaltad és nincs nyomtatott jegy) először mindig a "check-in" pultokhoz kell menni, ahol felveszik a bőröndöt (ha nem csak kézipoggyászod van) és adnak egy beszállókártyát, amire rá van nyomtatva a járat száma, az ülőhely, a kapu(gate) száma (ahova a gép beáll) és a beszállás ideje. Ezzel lehet bemenni a benti váróba a fémdetektoros ellenőrzőkapukon keresztül, és megkeresni a megfelelő kaput(gate), aztán ott ücsörögni, amíg el nem jön a beszállás ideje.

A Lutont nem ismerem, de kiszállás után általában először megnézik az útlevelet valamilyen ablaknál (itt a tömeg után kell menni), utána lehet a bőröndöt felvenni - ha van - egy szállítószalagos részen, aztán ki.

Mindenesetre örülj, hogy nem a párizsi CDG/Rossy-ra mész, olyan elbaszott repteret életemben nem láttam.

2011. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Kérdés még h a lutoni reptéren hány kijárat van ? mert nem ismerős jön értem és hogy nehogy ne ott várjon ahol én kimegyek ... hogy szokás ezt? megmondjam h mibe leszek vagy kérdezzem meg h ő mibe jön ? megy irassak vele táblát ? :D vagy hogy szokás ezt?

2011. júl. 23. 22:08
 5/10 anonim ***** válasza:

táblát szoktak írni, de persze jó megbeszélni is, hogy miről ismeritek meg egymást, +telefonszámcsere. Ha több kijárat van, akkor az ismerős látni fogja hogy hova menjen, az érkezési oldalon ki van írva hogy a géptől melyik kijáratnál jönnek ki az utasok.

Az indulási oldal neve "departure", tehát először ezt kell keresni a repterekre érkezéskor, aztán azon belül a check-in-t, stb. Az érkezési oldal az "arrival".

2011. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lutonon csak egy kijárat van. Nem lehet eltévesztni. Amúgy tényleg táblát szoktak írni. Az a legegyszerűbb. :)
2011. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
azt nem tudjátok h cigit mennyit lehet vinni egy személynek egyszerre ? :)
2011. júl. 24. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én egy kartont beletolok mindig repülés előtt még a feladandó poggyászba, egy karton mehet a kézi poggyászba, a duty free-ben meg asszem tudsz venni 4 kartont, szal így összesen 6:D
2011. júl. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
akkor egy a kézibe ..egy a bőrönben ..és a 4et amit veszek hova tehetem ? :D
2011. júl. 24. 21:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát azt már bent veszed meg majd, amikor átmentél a security check-en, a "vámmentes" boltban, ez a neve, nekünk semmi nem olcsóbb ott - DUTY FREE:D sehova ne tedd azt majd az eladó berakja egy zacskóba és fogod a kezedben, viszed fel magaddal a gépre.
2011. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!