Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Görög szigetet ajánlját...

Melyik Görög szigetet ajánljátok? Szeptemberben mennénk egy hétre, de nem tudjuk eldönteni az úticélt. Elképzelés: tengerpart, dús növényzet, sok látnivaló, pörgő város külterületében apartman/szálloda.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

KORFU


KRÉTA

2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szeptemberben én eddig csak Krétán voltam.

A növényzet kicsit kopott volt már addigra (szerintem ez szeptemberben minden szigetre igaz), és - mivel utószezon - a strandok is elég kihaltak voltak.

Azt azért nem mondhatnám hogy kevesen voltak, de nem is volt az a nagy tömeg. Látnivaló rengeteg van, és mivel ez a legdélebbi sziget, így az időjárás miatt sem kellett aggódnunk (elsősorban emiatt választottuk Krétát), nagyon klassz volt, jól éreztük magunkat.

2011. júl. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én eddig csak Korfun voltam, de életem egyik legjobb nyaralása volt:)
2011. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
rodosz nagyon jó hely, bár a növényzet ott is elég szegényes.. viszont a tenger gyönyörű , és a napsütés is garantált :)
2011. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudtok dönteni, válasszátok az IBUSZ Mediterrán tomboláját (google-ba írd be), mi így utazunk. Mad előtte 2 héttel derül ki az úticél. Szept. legelején megyünk.
2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát....én szívem szerint mindenhova elmennék! :)

Eddig azt hiszem Korfu a befutó, ugyanis azt hallottam hogy Görögország legzöldebb szigete.

2011. júl. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!