Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prágában november végén...

Prágában november végén (24-27) mennyire van hideg?

Figyelt kérdés
Úgy értem vigyek télikabátot, csizmát, vagy csak simán tornacipőt?
2011. szept. 24. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan, mint nálunk. Szerintem akkor már téliesen ajánlott öltözni, főleg, ha városnézés miatt sokat lesztek kint.
2011. szept. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. akkor inkább téli ruhákat viszek. de elvileg északabbra van mint Magyaroroszág, szóval kicsit sincs hidegebb?
2011. szept. 24. 16:41
 3/4 anonim válasza:

Én tavaly október elején utaztam át Prágán, akkor 10 óra körül indultunk Budapestről és délután 4-kor 3-4 fokkal hidegebb volt mint Bp-en. Azonban ez nagyban függ az aktuális frontoktól, felhőzettől, tehát egyetemleges következtetést nem lehet levonni.


ezen az oldalon egyébként az aktuális hőtérképet megnézheted és ha pár napon keresztül figyeled, akkor használható következtetéseket lehet levonni a két ország időjárásbeli különbségéről:


[link]


Jelenleg is látszik, hogy 4-5 fokkal átlagosan hidegebb van Csehországban mint nálunk. Ez kérdéses, hogy novemberre hogy alakul, de szerintem akkor is hidegebb lesz pár fokkal.

üdv

2011. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. Megnézem a linket.
2011. okt. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!