Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó tengerparti nyaralás. Hova?

Olcsó tengerparti nyaralás. Hova?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretném elvinni a családomat a tengerpartra, viszont anyagilag nem vagyunk nagyon eleresztve. Melyik tengerpartra éri meg leginkább elmenni, 4 fő, autóval, úgy egy hétre?
2011. okt. 11. 16:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát a legközelebbire a legolcsóbb. Montenegro, Horvátország
2011. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Horvátország
2011. okt. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
montenegro olcsóbb mint horvátország és sokak szerint szebb mint északabbra.
2011. okt. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Én 4* voltam Montenegroban és bele szerettem. Mindenkinek ajánlom, aki a világörögség részét szeretné látni. Ülsz a tengerben és körülötted csodás fekete színű hegyeket lehet látni. Lenyűgöző...


Az olcsósággal vitatkoznék. Euró a fizetőeszközük és utoljára amikor kint voltam (3 éve) már igencsak felverték ott is az árakat. Rájöttek, hogy túl olcsók voltak.

2011. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sicilia-Palermo, gyonyoru es olcso , a wizzair-nak van kozvetlen jarata Bp-rol 10-15000ft iranyonkent, szallast Palermoban mar 10-15 euroert kapsz2 csillagost a 3 csillagos 25 eurotol van,es amugy nagyon kedvesek a Siciliai emberek, vendegszeretoek,ugy mint nalunk videken!
2011. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Na, most kaptál pár, minden-csak-nem-olcsó ajánlatot. Saját tapasztalat: Észak-Görögország. Szerintem árban csak a bolgár verheti, de görög szebb és biztonságosabb. Az utazás kilóméterre számolva annyi, mint bárhova, de ott már olcsó a szállás, és nem olyan zsufi, mint a horvát vagy az olasz. (már persze, ha okosan választod meg az időt és helyet)
2011. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szekalmix! Jartal mar del olaszban? Sziciliaban Magyarorszagi videki arak vannak!! Nem Riminit vagy Velencet ajanlottam hanem Siciliat,ott meg aranylag meleg van november vegeig,az arak pedig; szoba 15-20 euroert/ fo kave 50cent a barokban etkezes 4-6 euroert,horvatorszag sokkal dragabb, Gorogben pedig nagyon lopnak,meg a szalloda alkalmazottjai is,jobban mint a magyarok!!!
2011. okt. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jobban lopnak mint a magyarok...Ez azért fáj. :D

Egyébként én egyszer már voltam Görögországban, gyönyörű, minden rendben volt, senkitől nem loptak semmit, de fogalmam sincs, hogy mennyibe került mert nem én szerveztem ill. fizettem.

2011. okt. 14. 21:30
 9/15 anonim ***** válasza:
Legutóbb görögben sehol nem zártuk az autót, pedig mikrobusz volt, sötét ablakokkal, ami azért csábi.. Egyetlen kivétel volt, Szalonikiben a kínai utcákban hagytuk éjjelre a kocsit, de mint kiderült, ott meg őrizték a kínaiak. Szóval görögországgal kapcsolatban rossz közbiztonságot emlegetni, erős túlzás. Elhiszem, hogy Szicília olcsó, csak el kell odaáig jutni. Az már húzósabb. Északon már jártam, az nem egy olcsó hely, és azért nem keveset kell tekerni Messináig
2011. okt. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Előbbi: ...és készséggel leborulok Szicília szépsége előtt...
2011. okt. 15. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!