Kezdőoldal » Utazás » Európa » Agoda.hu vagy booking.com -...

Agoda.hu vagy booking.com - hol érdemesebb szállást foglalni? Pozitív/negatív tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

agoda-t nem ismerem, de ha olyan mint a booking.com, akkor ezek gyűjtő oldalak, amelyek önálló és független szálláshelyeket fognak össze. A foglalás menete megbízható azt a booking.com garantálja, de hogy milyen a szállás (vagy lesz-e egyáltalán), annak köze nincs a booking.com-hoz.

Szóval ez olyan kérdés mintha azt kérdeznéd, hogy mennyire megbízható a vatera.hu. Hát csak annyira, amennyire az egyes eladók.

2011. okt. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Végül a booking-on foglalok, és kérek visszaigazolást magától a szállodától is.
2011. okt. 18. 09:50
 3/11 anonim ***** válasza:

Fölösleges. Én külföldön mindig a Booking.com-on foglalok, még soha nem volt problémám vele. Viszont foglalás előtt, helytől függően, rákeresek a választott szálloda saját honlapjára körülnézni.


Jó tipp még, hogy az adott település honlapján keress szálláslehetőséget. Bizonyos helyeken csak drágább szállások szerződtek a booking.com-mal, viszont léteznek jó olcsóbbak is. Némi odafigyeléssel elég nagy biztonsággal lehet jó szállást találni. Viszont előre csak megbízható és leinformálható helyekre fizetek.


Sok hely szerepel YH lánc tagjai között. Külföldön többnyire két-három csillagos szállodáknak felel meg, + konyhája és egyéb szolgáltatásai is vannak.

2011. okt. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az agoda.hu a booking.com-é, mindegy melyiken foglalsz.

Itt is a booking.com fut, ugyanazokkal a szolgáltatásokkal:

[link]

2011. okt. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a booking.com-ot használom, eddig semmi gondom nem volt vele, mindig működött, meg vagyok vele elégedve. :)
2011. okt. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megvan a szállás. :-) Végre egy kis utazás a hétvégén.
2011. okt. 18. 19:25
 7/11 Gloria92 válasza:
Ha az adott szálloda saját oldalán foglalsz ici-picit olcsóbb lehet :)
2015. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
én azt látom, hogy drágább
2015. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
de miért kéri az Agoda a kártyám biztonsági kódját is, ha csak arra kell, hogy azonosítsanak, és nem akarák használni? Miféle dolog a biztonsági kódot is elkérni? Ez nagyon durva, nem csalás az egész? És azt sem látom hogy valami Árról biztosítana az Agoda, lehet hogy odamegyek és drágább lesz?
2015. júl. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én mindig az Agoda.com-ot használom! (az nem igaz, h a booking-com-é az agoda! Viszont egy cégcsoporthoz tartoznak!) Nagyon megbízthatóak, a Call center mindig rögtön válaszol, s nagyon jó áraik vannak! Eddig 3 foglalásomból mind a 3 csillagos 5-ös.
2015. dec. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!