Kezdőoldal » Utazás » Európa » Pár nap múlva megyek Londonba,...

Pár nap múlva megyek Londonba, a Luton-i repülőtérre fogok megérkezni, ott lehet venni sim kártyát?

Figyelt kérdés
vagy esetleg a repülőn ?
2011. okt. 22. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Wizzairrel jössz? Mert én szeptember végén jöttem, és ingyen O2 sim kártyát osztottak a repülőn (promóciós), ráadásul olyat, amivel attól függően, hogy mennyivel töltöd fel havonta, X percet ingyen telefonálhatsz külföldi (tehát akár magyar) számra.


Pl. 10 font feltöltésért adnak 50 percet.


Egyébként az O2 nem csak a repülőn adja ingyen ezt a Sim kártyát, hanem bármely üzletükben is, tehát szerintem érdemes várnod, míg találsz egy ilyet (ha nem adnak a gépen). A repülőtéren szerintem nincs O2, de Londonban minden sarkon.

2011. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A Királyságban nem csak az O2, hanem minden sim kártya ingyenes!

Csak így reklámozzák a magyaroknak, hogy ne is akarjanak más után nézni, pedig van ettől sokkal jobb ajánlat is.

Én Talkmobile sim kártyát vettem, itt 20 fontos feltöltésnél 200 ingyen percet kapsz külföldre, vagy ingyen sms-eket, de szerintem a percekkel jobban jársz.

Ráadásul a perc/smsdíjai is jók.


Ilyet vehetsz pl. a Tescoban (az nincs Lutonban), de megpróbáltatod a WHSmith-ben is, bár én ott legutóbb nem tudtam feltölteni.

A Tesco az biztos, vagy bármilyen telefon szaküzlet.

2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Tesco pénztáraknál, és utcai kis élelmiszer üzleteknél kapsz sim kártyákat, csak a feltöltést kell fizetni.

A Tesco kártyához egyébként 10 fontra 30fontot, 15fontra 45fontot, és 20fontra 60-at írnak jóvá.

2011. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.


igen Wizzairrel megyek kedden reggel , az az igazság , hogy ilyen Lebara sim kártyát szeretnék venni , vagy szerezni valahonnan azt hallottam azzal nagyon olcsón lehet hazatelefonálni , és bátyám németországban van , neki is olyan van aztán akkor azt is olcsón lehetne hívni.

2011. okt. 23. 10:31
 5/6 A kérdező kommentje:
de ha ilyen az O2 akkor az is jó lesz
2011. okt. 23. 10:32
 6/6 A kérdező kommentje:
vagy az is jó akkor amit a 2. vszolo ír, nem tudtam hogy sok lehetőség van ami jó így itthonra is . köszi
2011. okt. 23. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!