Kezdőoldal » Utazás » Európa » Osztrákoknál dolgozni német...

Osztrákoknál dolgozni német nyelvtudás nélkül, de angol társalgásival mennyire kifizetődő?

Figyelt kérdés

Angolul beszélek társalgási szinten, de gondolkodok a németen is. Szemezek az osztrákokkal, mert ott jobb a helyzet, és nem is régen hallottam, hogy panaszkodtak, mennyire kevés magyar ment hozzájuk dolgozni és ők sokkal többet vártak.

Angolosok is kapnak kint munkát?

23/L


2011. okt. 25. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Bécsben dolgozom programozóként, és annak ellenére hogy az informatika területén van esély csak angollal is, sok cég akkor vesz csak fel, ha az angol mellett legalább megértés szintjén megy a német nyelv. Nálunk pl. a munka nyelve az angol, de ha jönnek a "nagyfőnökök" akkor ott a megbeszélésen csak németül hajlandóak beszélni, annak ellenére, hogy mindegyik nagyfőnök perfekt beszél angolul.

A többi munkánál nem tudom mi a helyzet.

2011. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Maximum egy bordélyházban. Némettudás nélkül öngyilkosság kimenni Ausztriába. Legjobb esetben egy olyan magyar céghez kerülsz, amely halálra dolgoztat és ott basz át, ahol tud.
2011. dec. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!