Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártatok már Ukrajnában? Csak...

Jártatok már Ukrajnában? Csak Kárpátalján vagy a többi részen is? Melyik a jobb? és Kárpátalja mennyire keleti, mennyiben más mint UKrajna más részei?

Figyelt kérdés

Ukrajnában miket érdemes nézni?ilyenekről tudok h Kárpátalja,Lvov,Kijev,Krím-félsziget.és Harkov jó?

am bocsi,tudom h elég sokat kérdezek.



2011. dec. 2. 20:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
csak Kárpátalján jártam de amúgy jó lenne máshova is eljutnom:)nektek tetszik Ukrajna,?
2011. dec. 2. 20:18
 2/15 anonim válasza:
Szépnek szép, ahogy láttad kárpátalját is... Azonban nagyon veszélyes ország. Nincsenek törvények! Ha pénzed van, mindened van! Nem okoz nekik problémát "csurmába" vinni akármiért. Tiszabecsen élek, határátkelő van itt, hidd el tudom, hogy működnek a dolgok. Én inkább nem mennék időt tölteni oda.
2011. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
am nem egyedül mennék.nem is vok felnőtt.
2011. dec. 2. 20:45
 4/15 anonim ***** válasza:

A belsőbb részek jobb, mint Kárpátalja.....

Utcaképre ezerszer normálisabb...Én meg is voltam döbbenve, hogy jobb, mint Bulgária, de csak annak tűnik.-.mert a mentalitás nagyon szörnyű, a korrupció fogható a levegőben és a szegénység és a sok oligarcha is.

de turistaként sztem jó, csak a nyelvre kell vigyázni, mert a Kárpátokon túl senki nem beszél semmilyen idegen nyelven, csak oroszul és ha azt nem tudod, akkor félrerúgnak, mint a kutyasz*rt


Am ha tehetitek sokkal jobban jártok Oroszországgal, az egy sokkal normálisabb ország, mint Ukrajna--

Ukrán am a legalja, ha esetleg egyszer majd elmész Kazahsztánba, láthatod még az is ezerszer jobb, mint a mi szomszédunk..

tehát ha teheted inkább orosz, kazah

2011. dec. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. A belső részek ezerszer jobbak, Kárpátalja egy szutyok. Sajna, ez van. Kazaksztánban csak egyszer jártam egy rövid időre, tényleg szuper volt. Persze az már egy másik világ....
2011. dec. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kárpátaljában a Kárpátok tetszenek,a Vereckei-hágót szeretem nagyon.a Tiszát,a Tisza mellett haladni.ezeket.és Ungvárt.Csodás város:DNagyon szívesen elmennék belülre is úgymond.de az nem drága?nem drágább mint Kárpátalja,?meg amúgy én azt csak nyáron tehetném meg,max.ősszel elmehetnék Lvov-ba.az jó hely?
2011. dec. 3. 21:16
 7/15 anonim ***** válasza:
Igen, minél "beljebb" annál jobb. Lvov (ukr. Lviv, lengyel Lwów, moldáv Livov és még sok neve van:-)) szokványos turistaváros. Olyasmi, mint Krakkó, szépnek tekintik, én pont ezért nem szeretem, semmi "orosz" nincs benne. Az igazán jó dolgok Kijevtől kezdődnek. Csernyigov, Szumi, délen odessza, Krím. Harkov pont nem, a front párszor átment rajta panellakótelepeken kívül nem maradt ott semmi sem, sajnos.
2011. dec. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
pedig örülnék ha eljuthatnék egy igazán ,,ukrán"városba.a Krím is nagyon jó biztos,de arra kevésbé lenne lehetőség meg messze van.Lvov-tól pedig remélném hogy egy kicsit ,,ukrán" legyen.egy része nem tűnik annak,egy része ami tetszik,az már inkább.valamelyik kép róla Kárpátaljára emlékeztet,habár nekem az eléggé ,,ukrán"
2011. dec. 5. 14:01
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát, Ukrajna még mindig elég olcsó. Szóval, ha meg akarod ismerni a lehetőség adott. Az, hogy mi mennyire "orosz", az más kérdés szerintem. Lvovot nem hasonlítanám Krakkóhoz, mert bár érezhetően a "monarchiás" Galicia- stílusa van mindkettőnek, azért nagyon más a két hely. Volt is egy ilyen túránk pár éve, Krakkótól Lvov-ig, nagyon jó volt, csak sajna az időnk volt kevés, jó lett volna Tarnopolig menni. Harkovban is voltam, na nem mondom, hogy álomszép, de mindenképpen sajátságos, megéri beugrani. Van, akinek az a kedvence. :-)
2011. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. dec. 6. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!