Kezdőoldal » Utazás » Európa » Madeira, ha jártál már ott...

Madeira, ha jártál már ott vagy laktál ott egy darabig, leírnád hogy milyen volt, mik a tapasztalataid? Emberek, időjárás, mindennapi élet.

Figyelt kérdés

2011. dec. 14. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Én csak annyit tudok róla, hogy van egy jellegzetes, madeirai galambfaj.
2011. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Én jártam ott, de csak nyaralni pár napig. Gyönyörű hely, nagyon beleszerettünk a férjemmel! Rögtön elhatároztuk, hogy odaköltözünk. :D De aztán rájöttünk, hogy azért élni már más lehet ott. Munkanélküliség van, portugálul sem beszélünk, kicsi sziget, messze is van... szóval ott élni már lenne vele gond. Bár nagoyn élvezném, az állandó jó időt! :) Meg, hogy 3szor lehetne szőlőt szüretelni és a banánok íze leírhatatlan volt! Igazi banánt (nem ezeket az itthon kapható mesterségesen érlelteket) csak ott ettem eddig életemben. :D
2011. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!