Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfu vagy Sarti? Vélemények?...

Korfu vagy Sarti? Vélemények? Ha igen miért ez vagy miért az?

Figyelt kérdés
2012. jan. 25. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mind a két helyen.Egyértelmù,hogy Korfu.Sokkal szebb,több a látnivaló,a legzöldebb Görög sziget,buja növényzettel.Igazából nem is lehet egy lapon említeni a két helyet.Sarti nekem picit csalódás volt Korfuhoz képest.

Korfun van Sissi kastély,üvegfenekű hajó ahol a búvár eteti a halakat és játszik egy idomitott fókával.Festői helyek,öblök,homokos strand,kagylo múzeum,szép történelmi belváros pálmákkal,sikátorokkal stb......

2012. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondod,hogy Sarti gagyi hely?Pedig azt néztem ki nyárra.Na most filózhatok, hogy mi legyen.
2012. jan. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Sarti egy unalmas üdülő falu,ami egy halászfaluból épült ki.Strandolásra tökéletes.Korfu egy történelmi sziget,sok látnivalóval,festői környezettel.Itt akkor sem fogsz unatkozni,ha esik az eső.Bár ez nyáron nem valószinű.Sartiról is lehet kirándulni fakultativ program keretében.,azért arra felé is szép helyek vannak.

Korfu nem nagy sziget én 1 nap alatt körbe motoroztam.Nagyon szép hely.

2012. jan. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Korfu! Oda szerettem volna menni, de végül Sarti lett belőle - sajnos. Nekem kicsit csalódás volt.
2012. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Akkor KORFU!
2012. jan. 25. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
Sarti azért jutott az eszembe, mert láttam a narancs partot és nagyon tetszett.
2012. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.

Nekem Rodosz volt nagy csalódás.Olyan leamortizálódott hely hogy csak na.Bár valószinü hogy ez a mostani Görög helyzet miatt van, de akkor is csalódás volt pl. Krétához képest.

2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Narancs Part valóban szép, ettől függetlenül Korfu szerintem látványosabb.
2012. jan. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Rodos is nagyon szép.Ott van a pillangók völgye,történelmi belváros középkori várral,Lindos pedig a legszebb fekvésű hely amit valaha láttam.Persze aki egy halász faluba megy nyaralni és egy hétig ki sem mozdul onnan,annak nem fog tetszeni.
2012. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezerszer is inkább Korfu. Nekem Santorini után Korfu tetszett a legjobban a görög szigetek közül. Korfunak is főleg a nyugati partján lévő települések nagyon szépek. Sarti egyszerű turistagyár, kispénzű embereknek szerveznek oda buszos utakat. Köze nincs az autentikus Görögországhoz.
2012. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!