Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szeretnénk valamikor nyáron...

Szeretnénk valamikor nyáron Velencébe vagy környékére utazni. Hogy lehetne legolcsóbban odajutni? És szállást foglalni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem vonattal, ami a keletiből indul...szállást olcsón csak a Velencén kívül lehet foglalni, Mestrét szokták ajánlani [link]
2012. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Anno ment oda Wizzair, mi 11 ezerből megúsztuk az utat oda-vissza egy főre. Mostmár azt hiszem nem repülnek, de talán a Ryanair igen. Nézz utána, ha türelmes vagy, akkor ki lehet fogni elég jó árú jegyeket. A repülők Trevisoba repülnek innen még majd 7 euró volt a busz Velencébe.

Érdemes turista kártyát venni, ezzel tudsz korlátlanul tömegközlekedni.

Mi az Alba D'oro campingben laktunk, én anno azt találtam legolcsóbbnak. Kb fél óra az óvárostól, de pont előtte volt egy buszmegálló, amire ugye szintén érvényes a kártya, így nem volt olyan vészes. A nagyobb probléma az volt, hogy repülőtér kifutópályája mellett volt. Nem tudom ez megvan-e még, a Jolly a másik ami ehhez a szervezethez tartozik és hasonló árkategória. 5-6 ezer forint egy éjszaka. Én e-mailben foglaltam szállást.

2012. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeteket!
2012. febr. 26. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!