Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyivel érdemes utazás...

Szundika20 kérdése:

Mennyivel érdemes utazás előtt lefoglalni a repülőjegyet?

Figyelt kérdés
Júliusba mennénk Bulgáriába fog még csökkenni az ára vagy minél közelebb az idő annál jobban nőni fog?
2012. márc. 5. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A repjegy árak folyamatosan változnak. Ált. nő az ár minél közelebb kerülünk az időponthoz, de ha nem tudják kiárulni, akkor nagy kedvezmények szoktak lenni random időben.

Én (ha már pontosan tudom, hogy mikor megyek, és biztos hogy megyek) akkor rögtön megveszem a jegyet és nem kockáztatok.

2012. márc. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen már meg van hogy melyik nap megyünk a szállás is le van már foglalva! Csak a repülőjegy hogy folyton változik ezért nem tudjuk hogy akkor most lefoglaljuk v ne..:S
2012. márc. 5. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
En ezert szoktam szinte hetente csekkolni a jegyarakat ( a lehetseges utazasaim idopontjaban, az adott helyekre, tobb legitarsasagnal is), igy nagyjabol mar kepben vagyok, hogy x idovel indulas elott mennyiert eri meg. De ezt igy nem lehet megmondani, szerintem. Most egy Budapest London returt 22.400 vettem, 3 hettel indulas elott. De volt, h 3 honappal indulas elott 22.700 volt. Szval valtozo... :)
2012. márc. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!