Kezdőoldal » Utazás » Európa » Automatikus visszaigazoló email?

Automatikus visszaigazoló email?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem régen foglaltam jegyet az easíJet-nél repülőjegyet Londonba. A foglalással nem volt semmi gondom, a pénz is kiment a számlámról. Azzal azonban nem vagyok tisztában, hogy a visszaigazoló email automatikusan jön az easyJet-től. Vagy az amit az oldalról elküldök magamnak emailben azt elég kinyomtatni? Majd júniusban utazom, addig van idő, meg az online check-in-hez is.


Illetve a másik kérdésem az lenne, ha online check-in van, akkor amikor feladom a poggyászt, akkor ugye már nem kell külön fizetni? A jegyemen rajta lesz már, hogy van egy neten feladott csomag?

Még kezdő vagyok, azért nem értek mindent.

Köszi a válaszokat előre is!



2012. márc. 24. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:

1) Amikor kifizetted a jegyedet, akkor megadtál egy mailcimet, és arra meg kellett (volna) kapnod a visszaigazolást azonnal. Ha nem, nézd meg esetleg spam-folderben.


Kinyomtattad az oldalt, amin rajta van a kód?

2) Ha kifizetted a csomagot, akkor rajta van a visszaigazoláson, és nem kell többet fizetned (ha nem túl nehéz)

2012. márc. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A netről kinyomtattam valamit :D, amin név, járat, kód, meg egyéb kutyafüle is szerepel, de nem tudom, hogy az-e a visszaigazolás. Ez a kinyomtatott valami konkrétan az easyJet oldaláról van, foglalás után is látom, be kell lépni, mint amikor vhova regisztráltam.
2012. márc. 26. 07:55
 3/4 anonim ***** válasza:

igen, az a visszaigazolás.

Mire számitottál? :-)

2012. márc. 29. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem sültcsirkére :D csak azt nem tudtam h pont ez az-e :D
2012. ápr. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!