Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni magyarok Ti mennyit...

Londoni magyarok Ti mennyit keresteK?

Figyelt kérdés
Mennyit raktok félre havonta és mire gyüjtötök?
2012. ápr. 5. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én befektetésre, vagy egy saját üzletre gyűjtök, hogy hazatérve ne kelljen lehúzó vállalkozóknál minimálbérre bejelentve alkalmazottként dolgoznom.

Egyébként az átlagkereset olyan 1700 font. De elég nagy a szórás, mosogatóként 950, pénzügyben, informatikában 2500-3000 font is lehet.

Én az átlag körül keresek.

2012. ápr. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát amúgy ez munkától is függ. Meg hát lehet hogy többet keresnek kint, de az árak megoszlása is más. Annyi biztos hogy a magyar tudás kint többet ér :)
2012. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Négy évig dolgoztam Londonban, minimálbéres munkáim voltak. Én nem tudtam sokat félretenni, minimálbérből nem is szándékoztam spórolni túlzottan. Heti 5 nap munkával 200 fontot lehet keresni - minimálbérről beszélek -, ebből 90 font a szobabérlés, zónától függ a közlekedés, de minimum 23 font hetente. Az élelmiszer olcsó, jóval olcsóbb sok termék, mint Magyarországon, ahol néha elborzadunk a kajaárakon. Időnként az ember haza is szeret látogatni, ezt megoldja a minimálbérből összejött pénzből. Lehetőség van a fennmaradó két napon is dolgozni valamit, az plusz pénz, azt félre lehet tenni.

Keresgélni kell jobban fizető munkákat, ehhez kell jobb nyelvtudás.

Sofőröket jobban fizetik, persze IT, HR, PR, stb. területen dolgozókat is.

2012. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!